„Znaki”: nowy polski serial kryminalny. Zobacz zwiastun tajemniczej produkcji AXN

Natalia Hluzow
29.08.2018 19:03
Znaki plakat serialu|undefined Fot. materiały prasowe AXN

„Znaki” to nowy kryminalny serial AXN, w którym będziemy przyglądać się śledztwu w sprawie okrutnej zbrodni dokonanej w małym miasteczku. Kto wystąpi w serialu? Gdzie i kiedy można go obejrzeć? Wszystkie informacje na temat „Znaków” znajdziecie poniżej.

Po premierze wyczekiwanego „Rojstu”, pora na nową, mroczną tajemnicę morderstwa do wyjaśnienia. Serial „Znaki”, podobnie jak „Ultraviolet”, jest oryginalną produkcją AXN Polska. Promujące go materiały klimatem, tematyką i warstwą wizualną przypominają świetny serial „True Detective”. Czy polskie „Znaki” okażą się równie dobre, co hit HBO?

Znaki serial Fot. foto: Gosia Stasiewicz/materiały prasowe

„Znaki” – nowy kryminalny serial AXN

„Znaki” to nowy polski serial kryminalny, łączący w sobie elementy mystery i thrillera obyczajowego. Jego akcja rozgrywa się w miejscowości Sowie Doły położonym u podnóży Gór Sowich. Kiedy w miasteczku ginie studentka, tajemniczą i okrutną egzekucją żyje cała Polska. Śledztwo prowadzi jednak donikąd i sprawa nie zostaje rozwiązana. Kilka lat później w tej samej miejscowości ma miejsce kolejne morderstwo. Za śledztwo odpowiada komisarz Trela. Nie będzie ono łatwe - by poznać prawdę musi zmierzyć się z lokalnym samozwańczym cudotwórcą i przełamać zmowę milczenia, która od lat panuje w miasteczku.

Znaki serial Fot. foto: Gosia Stasiewicz/materiały prasowe

„Znaki” – zwiastun nowego serialu AXN

AXN zaprezentowało dotychczas dwa teasery oraz jeden pełny zwiastun „Znaków”. Wszystkie możecie zobaczyć poniżej:

Twórcy i obsada serialu „Znaki”

Za reżyserię serialu „Znaki” odpowiadają Jakub Miszczak („Sprawiedliwi – Wydział kryminalny”) i Marcin Ziębiński („Kiedy rozum śpi”). Scenariusz napisali Błażej Przygodzki („Sprawiedliwi – Wydział kryminalny”), Paulina Murawska („Ultraviolet”) i Wojciech Miłoszewski („Wataha”). Za realizację odpowiada ATM Grupa. Serial jest oryginalną produkcją AXN Polska.

Znaki serial Fot. foto: Gosia Stasiewicz/materiały prasowe

W roli komisarza Treli zobaczymy Andrzeja Konopkę, któremu partnerować będzie Helena Sujecka. W pozostałych rolach wystąpią: Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert, Magdalena Żak, Mirosław Kropielnicki, Andrzej Mastalerz, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński, Michał Czernecki i Piotr Trojan.

Serial „Znaki” – kiedy premiera?

Premiera „Znaków” została zapowiedziana na 10 października 2018 roku. Serial będzie liczył 8 odcinków, których emisja odbędzie się w każdą środę o 22:00 na kanale AXN.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.