Zobacz „Stranger Things” jako teledysk z lat 80.

Sergiusz Kurczuk
06.11.2017 12:41
Zobacz „Stranger Things” jako teledysk z lat 80. Fot. Netflix/YouTube

„Stranger Things” to hołd złożony lato 80., więc nic dziwnego, że w serialu pojawiają się liczne odwołania do klimatu tamtych lat. Netflix postanowił stworzyć teledysk, który nawiązuje do wideoklipów sprzed ponad 3 dekad. 

Chociaż premiera 2. sezonu „Stranger Things” już za nami (chyba że nie jesteś binge-racerem), cały świat żyje jeszcze nowymi przygodami dzieciaków z Hawkins w stanie Indiana. Netflix po raz kolejny udowodnił, że serial nie przypadkowo określany jest mianem najlepszej oryginalnej produkcji tej platformy. Oprócz naprawdę utalentowanej młodej obsady i świetnej historii, „Stranger Things” podbija serca milionów widzów przywołaniem nostalgii za okresem, w którym powstały najlepsze twory popkultury, nie tylko z dziedziny kina komercyjnego, ale również muzyki.

Netflix postanowił ponownie puścić oko do widzów „Stranger Things” i w sieci pojawił się teledysk złożony ze scen z drugiego sezonu. Całość nawiązuje do klasyki popkultury lat 80., bo pojawiają się odniesienia do kultowego klipu grupy a-ha „Take on Me”, czy serialu „Byle do dzwonka”. Jesteście gotowi na cofnięcie się w czasie? Jeśli tak usiądźcie wygodnie i kliknijcie guzik „play” w poniższym wideo.

Wszyscy, którzy pamiętają lata 80., łezka zakręci się w oku, a ci, którzy chcieliby poczuć się jak Will Byers i jego przyjaciele, nie koniecznie muszą przebierać się za jednego lub jedną z nich. Zawsze mogą po prostu sprawić sobie buty Dustina, lub zagrać w kilka gier planszowych, nawiązujących do serialu. Obecnie w planach jest 3. sezon „Stranger Things”. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszą zdjęcia, tym bardziej nie znamy daty premiery. Prawdopodobnie będzie to koniec roku 2018 lub nawet początek 2019. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.