Zobacz pierwsze zdjęcia z 3. sezonu „Twin Peaks”

Jakub Gańko
24.03.2017 10:25
Zobacz pierwsze zdjęcia z 3. sezonu „Twin Peaks” Fot. materiały prasowe

Wreszcie możemy zobaczyć, jak po latach prezentują się agent Dale Cooper, Shelly Johnson, Hawk i reszta mieszkańców kultowego miasteczka.

David Lynch z pewnością wie, jak kreować tajemnice. Udowodnił to nie tylko swoimi filmami, lecz także stworzonym we współpracy z Markiem Frostem serialem „Miasteczko Twin Peaks”. Teraz podtrzymuje ten trend przy promocji 3. sezonu, który będzie kontynuował przygody agenta Dale'a Coopera po upływie ćwierćwiecza. Choć jego premiera w stacji Showtime odbędzie się już 21 maja 2017 roku, wciąż wiemy o nim bardzo niewiele.

To, czego zdołaliśmy się dowiedzieć, nastraja jednak bardzo optymistycznie. Większość aktorów z oryginalnych serii powróci do ról naszych ulubionych postaci, a pełna lista płac - na której znaleźli się m.in. Trent Reznor i Eddie Vedder - robi piorunujące wrażenie. Nie musimy już spekulować na temat tego, jak mieszkańcy Twin Peaks zmienili się pod wpływem czasu. Teraz mamy okazję zobaczyć to na własne oczy.

Oto pierwsze zdjęcia z nowej serii „Twin Peaks”:

Choć nie da się ukryć upływu czasu, wygląda na to, że tak naprawdę nic się nie zmieniło. Norma i Shelly wciąż trzymają w ryzach całe miasteczko dzięki serwującej najlepsze placki wiśniowe restauracji Double R, zastępca szeryfa Andy nadal ma problemy z fryzurą, a agent(ka) Denis(e) Bryson niezmiennie czuje się lepiej jako kobieta.

Nasze obserwacje podziela Peggy Lipton, czyli serialowa Norma Jennings:

25 lat później wracamy do tych samych przestrzeni i nie da się ukryć, że parę rzeczy się zmieniło, ale wiele z nich - wcale. Myślę, że tego właśnie oczekują fani. Nie wydaje mi się, żeby oczekiwali dużych zmian. Myślę, że znacznie bardziej zależy im na powrocie do momentu, w którym ostatnio przerwaliśmy.

Na jednym ze zdjęć pojawia się też zmarły w styczniu 2017 roku Miguel Ferrer, który zdążył jeszcze powrócić do roli niesympatycznego agenta Alberta Rosenfielda. Wiemy też, że do serialu powróci słynna Pieńkowa Dama, w którą wcielała się Catherine Coulson. Aktorka zdążyła nakręcić część scen przed śmiercią we wrześniu 2015 roku.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.