Zobaczcie pierwsze fragmenty polskiej wersji "The Office". Wyglądają... nieźle?

03.08.2021 10:37
Zobaczcie pierwsze fragmenty polskiej wersji "The Office". Wyglądają... nieźle? Fot. materiały prasowe/Canal+

Umówmy się - wieść o tym, że Canal+ realizuje polską wersję "The Office" nie zdobyła za bardzo poklasku wśród obiorców. Może się jednak okazać, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Zobaczcie pierwsze fragmenty polskiej wersji serialu The Office

Jeśli podobnie jak my jesteście niezdecydowani w sprawie tego, co myśleć o polskiej wersji "The Office", to może zdanie zmienią wam pierwsze fragmenty produkcji. Canal+ opublikował niedawno program Aktualności filmowe, który w całości był poświęcony nadchodzącemu serialowi. Mogliśmy się w nim dowiedzieć, co kierowało scenarzystami i aktorami podczas przygotowań do realizacji programu, a przy okazji mogliśmy zobaczyć kilka scen z "THE OFFICE PL".

Polecamy

Te skupiały się na głównych postaciach produkcji - szefie Michale (Piotr Polak), jednym z bardziej doświadczonych pracowników Kropliczanki (Adam Woronowicz), czy Patrycji (Vanessa Aleksander). Poniżej możecie zobaczyć wywiady i fragmenty produkcji:

Scenarzyści czerpali inspirację z aktualnych nastrojów społecznych, konfliktów światopoglądowych, a kontrowersyjne poczucie humoru nawiązujące do krzywdzących stereotypów będzie "testem na dystans Polaków do samych siebie".

Polecamy

W obsadzie oprócz Piotra Polaka, Vanessy Aleksander, Adama Woronowicza znaleźli się: Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Za polską wersję "The Office", tworzoną we współpracy z BBC Studios, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.

Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, a za zdjęcia Paweł Chorzępa.    

Premiera serialu planowana jest jesienią 2021 roku w CANAL+ PREMIUM i w CANAL+ online na canalplus.com.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.