Zobaczcie zapowiedź 4. sezonu "Stranger Things". Będzie bardziej jak "Pogromcy duchów"?

27.09.2021 12:28
Zobaczcie zapowiedź 4. sezonu "Stranger Things". Będzie bardziej jak "Pogromcy duchów"? Fot. materiały prasowe/Netflix

"Stranger Things" to fenomen, który opanował cały świat. Na nowe odcinki produkcji czekają miliony fanów, ale twórcy bardzo powolnie dawkują kolejne wieści o tytule.

Stranger Things 4 - zobaczcie zapowiedź produkcji

Po "śmierci" Hoppera w finale 3. sezonu - kiedy to policjant zostaje pochłonięty przez ogromną kulę energii, która powstała z powodu zamknięcia portalu do Drugiej Strony - dowiedzieliśmy się w zapowiedzi 4. sezonu, że Hopper żyje, ale jest uwięziony w obozie pracy na Kamczatce. Tam, nieposłuszni więźniowie są pokarmem dla Demogorgona.

Polecamy

W sieci pojawił się kolejny "zwiastun" nowych odcinków "Stranger Things", a ten nam przedstawia krótką opowieść o rodzinie, która wprowadziła się do nowego domu. Niestety okazało się, że nie była w nim samotna. Lata później do tego samego miejsca, tym razem opuszczonego, zapuszczają się główni bohaterowie ze Steve'em i Dustinem na czele.

Nie dzieje się w materiale zbyt dużo, a twórcy zdradzają jedynie, że nowe odcinki pojawią się na Netflix w 2022 roku. Zobaczcie zapowiedź "Stranger Things":

Polecamy

W nowym sezonie powrócą David Harbour, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, a także Maya Hawke, Priah Ferguson oraz Matthew Modine.

Trzeci sezon był oglądany w ponad 40 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech dni od premiery (to więcej niż jakikolwiek inny film lub serial Netflix w tym okresie) oraz w 64 milionach gospodarstw domowych w ciągu pierwszych czterech tygodni. Nowe odcinki "Stranger Things" pojawią się na Netflix w 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.