Zobaczcie zwiastun ostatniego odcinka Ricka Grimesa w "The Walking Dead"

Kamil Kacperski
30.10.2018 12:59
Rick Grimes|undefined Fot. kadr z wideo

Stacja FOX podzieliła się oficjalnym opisem oraz zapowiedziami ostatniego odcinka Ricka Grimesa, głównego bohatera "The Walking Dead". Zobaczcie wideo. 

O tym, że postać, w którą od 7 lat wciela się Andrew Lincoln, w końcu umrze, twórcy poinformowali na długo przed premierą 9. sezonu "The Walking Dead". Nie zdradzono jednak w jaki sposób jeden z głównych bohaterów wyzionie ducha. Pojawiła się jedynie informacja, że fani pożegnają Ricka Grimesa mniej więcej w połowie nowej odsłony przygód ocalałych w świecie zombie. W połowie października 2018 roku na oficjalnym Twitterze serialu zdradzono, że Rickowi nie zostało już wiele czasu. 4. odcinek zakończył się natomiast cliffhangerem, który może sugerować, w jaki sposób Rick zostanie pozbawiony życia.

The Walking Dead - jak zginie Rick Grimes?

Prawdopodobnie upadek z konia okaże się gwoździem do trumny głównego bohatera serialu. Jeśli nie zostanie zjedzony przez żywe trupy, prawdopodobnie zginie w skutek rany, której doznał podczas wypadku. Oczywiście twórcy mogą bawić się z widzami w kotka i myszkę. Może w następnym odcinku zobaczymy, jak Daryl w ostatniej chwili ratuje Ricka, który potem zginie w zupełnie inny sposób? Bardziej prawdopodobne wydaje się jednak, że koniec Grimesa rozpoczął się w 4. odcinku 9. sezonu.

Stacja potwierdziła, że w ostatnim odcinku Grimesa pojawi się sporo nawiązań do epizodu pierwszego. Spotkamy również starych znajomych, takich jak np. Shane (Jon Bernthal), który zginął w 2. sezonie programu:

Rick musi stawić czoło przeszłości, gdy nie udaje mu się zapewnić bezpieczeństwa społecznościom oraz nie może uratować wizji Carla na lepszą przyszłość.

Tak za to prezentują się oficjalne materiały promujące ostatni odcinek Andrew Lincolna w roli Ricka Grimesa:

Kiedy premiera ostatniego odcinka The Walking Dead z Rickiem Grimesem?

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób twórcy serialu pozbędą się Ricka Grimesa, poznamy już 4 listopada 2018 roku, kiedy 5. odcinek 9. sezonu "The Walking Dead" trafi na antenę AMC. W Polsce premiera odbędzie się 5 listopada o 22:00 za pośrednictwem stacji Fox.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.