Zobaczcie przaśny zwiastun serialu o sex-taśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee [WIDEO]

18.11.2021 11:26
Zobaczcie przaśny zwiastun serialu o sex-taśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee [WIDEO] Fot. Rex Features/East News

Platforma Hulu postanowiła podzielić się ze światem pierwszym oficjalnym zwiastunem serialu "Pam & Tommy". Poznaliśmy również datę premiery tego miniserialu. 

Pam & Tommy - zobaczcie zwiastun miniserialu o sex-taśmie

W sieci pojawił się zwiastun serialu "Pam & Tommy" z Sebastianem Stanem i Lily James w rolach głównych.

Polecamy

"Bazujący na prawdziwym ku*wa skandalu" serial przedstawi nam opowieść o przełomowej w popkulturze sex-taśmie tytułowego duetu, a konkretnie kulisach jej upublicznienia. Trzeba przyznać, że James i Stan wyglądają ŚWIETNIE jako Pamela Anderson i Tommy Lee, a całość zapowiada się na przaśną i przyjemną opowiastkę:

Mini-serial ma opowiedzieć o kontrowersyjnej sex-taśmie Pam i Tommy'ego z połowy lat 90. Seth Rogen wcieli się w rolę człowieka, który skradł nagranie pary (a przy okazji jest też producentem wykonawczym serialu). Lily James i Sebastian Stan wcielą się oczywiście w tytułowe postaci.

Polecamy

W serialu wystąpią również Nick Offerman, Taylor Schilling oraz Andrew Dice Clay. 

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, serial "Pam & Tommy" doczekał się również oficjalnej daty premiery - ta odbędzie się już 2 lutego 2022 roku. Niestety na razie nie wiemy, kiedy produkcja pojawi się w Polsce.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.