Zwiastun 8. sezonu „The Walking Dead”

Sergiusz Kurczuk
24.07.2017 14:54
Zwiastun 8. sezonu „The Walking Dead” Fot. kadr z filmu

Trailer 8. sezonu „The Walking Dead” trafił do sieci. Co tym razem czeka grupę ocalonych w świecie zamieszkałym przez zombie?

Dzień od ujawnienia daty premiery 8. sezonu serialu „The Walking Dead”, na San Diego Comic Con 2017 pokazano zwiastun nadchodzącej serii. I to nie byle jaki zwiastun. ZWIASTUN! 5 minut fragmentów tego, co zobaczymy już od 23 października na kanale AMC. Trailer można podzielić na trzy części. W pierwszej, mamy szybkie przypomnienie wszystkich bohaterów, w tym czarnego charakteru poprzedniej serii - Negana. Napięcie podtrzymuje niepokojąca muzyka. W drugiej, widzimy opór ludzi Ricka, którzy postanowili zemścić się na Neganie za śmierć przyjaciół. Trzecia część pokazuje dość ciekawy wątek, który pojawi się w 8 sezonie.

Po finale 7. serii Rick i jego przyjaciele znowu zbierają się do kupy i postanawiają działać. Decydują się na kontratak. Wspierani przez armię Ezekiela, decydują się stawić czoła bezwzględnemu Neganowi i jego podwładnym. To widzimy w pierwszej części trailera. W drugiej części rozgrywa się walka dwóch wrogich sobie obozów. Dynamiczny montaż i piosenka „Prisoners Song” Dropkick Murphys, tylko wzmaga atmosferę krwawej walki. Co ciekawe zespół ma w swoim dorobku kawałek o nazwie The „The Walking Dead”. Jednak wybrany utwór idealnie wpasowuje się w to, co widzimy na ekranie.

Najspokojniejsza trzecia część, jest jednocześnie cliffhangerem. O wiele starszy, brodaty Rick budzi się nagle w czystym łóżku. Fani zaznajomieni z papierowym pierwowzorem na pewno będą wiedzieli, co przedstawia ta scena. Cała reszta nie zawiedzie się tym, jak potoczą się dalsze losy walczącej z zombiakami grupy. Z drugiej strony twórcy serialu wielokrotnie pokazywali, że wydarzenia z ekranu nie zawsze idą w parze z tym, co pojawiało się na kartach komiksu. Niektórzy fani zaczęli się nawet zastanawiać, czy ostatnie sekundy zwiastuna, nie oznaczają zapowiedzi końca serialu. Przekonamy się o tym już niedługo. Mamy nadzieję, że już więcej opóźnień na planie zdjęciowym nie będzie.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.