Oto zwiastun filmu "Łasuch" od Netfliksa i DC, który pomógł stworzyć Robert Downey Jr.

18.05.2021 11:38
Oto zwiastun filmu "Łasuch" od Netfliksa i DC, który pomógł stworzyć Robert Downey Jr. Fot. materiały prasowe/Netflix/Kirsty Griffin

Film "Łasuch" od Netfliksa i DC doczekał się zwiastuna produkcji, którą pomógł stworzyć Robert Downey Jr. Premiera filmu już niedługo!

Łasuch - zwiastun filmu od Netflix i DC Comics

Dziesięć lat temu światem zatrząsnęła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku - dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. 

Polecamy

Gus (Christian Convery) - pół chłopiec, pół jeleń - przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd (Nonso Anozie). Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa "dom".

Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał. 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Łasucha":

"Łasuch" powstał na podstawie serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire’a. Producentami wykonawczymi serialu są: Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell i Linda Moran. 

Film "Łasuch" zadebiutuje na Netflix już 4 czerwca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.