Oto zwiastun filmu "Łasuch" od Netfliksa i DC, który pomógł stworzyć Robert Downey Jr.

18.05.2021 11:38
Oto zwiastun filmu "Łasuch" od Netfliksa i DC, który pomógł stworzyć Robert Downey Jr. Fot. materiały prasowe/Netflix/Kirsty Griffin

Film "Łasuch" od Netfliksa i DC doczekał się zwiastuna produkcji, którą pomógł stworzyć Robert Downey Jr. Premiera filmu już niedługo!

Łasuch - zwiastun filmu od Netflix i DC Comics

Dziesięć lat temu światem zatrząsnęła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku - dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. 

Polecamy

Gus (Christian Convery) - pół chłopiec, pół jeleń - przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd (Nonso Anozie). Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa "dom".

Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał. 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Łasucha":

"Łasuch" powstał na podstawie serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire’a. Producentami wykonawczymi serialu są: Jim Mickle, Beth Schwartz, Robert Downey Jr., Susan Downey, Amanda Burrell i Linda Moran. 

Film "Łasuch" zadebiutuje na Netflix już 4 czerwca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.