W sieci pojawił się zwiastun ostatniego sezonu „Teorii wielkiego podrywu”

Kamil Kacperski
06.09.2018 13:47
Teoria wielkiego podrywu|undefined Fot. materiały prasowe

CBS opublikowało oficjalny zwiastun ostatniego sezonu popularnego serialu komediowego o grupie nerdów, którzy starają się założyć rodziny i żyć w miarę normalnym życiem.

Premiera nowych odcinków „Teorii wielkiego podrywu” zbliża się wielkimi krokami. Stacja CBS, która emituje program, może spodziewać się sporej oglądalności, ponieważ w sierpniu 2018 roku poinformowano, że serial skończy się wraz z wyemitowaniem ostatniego odcinka tego sezonu. Nieoficjalne twierdzi się, że kontraktu nie chciał przedłużyć Jim Parsons, który wciela się w Sheldona i to spowodowało, że twórcy postanowili zakończyć prace nad „TWP”.

Fani mają więc nadzieję, że ostatni sezon serialu będzie najlepszym do tej pory. Na razie otrzymaliśmy jednak pierwszy zwiastun sezonu numer 12, w którym jesteśmy świadkami miesiąca małżeńskiego Sheldona i Amy. Zobaczcie, jak będzie im błogo w nowych odcinkach „Teorii wielkiego podrywu”:

Teoria wielkiego podrywu - co się będzie działo w 1. odcinku 12. sezonu?

Z oficjalnego komunikatu prasowego stacji CBS dowiadujemy się, że gośćmi specjalnymi programu będą Neil DeGrasse Tyson oraz Bill Nye, The Science Guy - dwaj bardzo popularni propagatorzy nauki w USA, którzy są idolami Sheldona Coopera. Pierwszy odcinek sezonu będzie nosił tytuł „The Conjugal Configuration” i opowie o miesiącu miodowym (a raczej próbie jego odbycia) Amy i Sheldona:

Sheldon i Amy bawią się szampańsko w Nowym Jorku. W tym czasie Penny i Leonard dowiadują się, że ich związek bardzo przypomina związek rodziców Amy, państwa Fowlerów. Do tego Kotthrappali obraża znanego fizyka Neila DeGrasse'a Tysona i tym samym rozpoczyna twitterową wojnę. 

Premiera ostatniego sezonu „Wielkiej teorii podrywu” zostanie wyemitowana 24 września 2018 roku na stacji CBS. W Polsce serial jest emitowany na Comedy Central. Na razie nie wiemy, kiedy 12. sezon pojawi się u nas.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.