Psy szczekają, karawana idzie dalej - bardzo krytykowany serial "Velma" może otrzymać 2. sezon

17.01.2023 11:28
Psy szczekają, karawana idzie dalej - bardzo krytykowany serial "Velma" może otrzymać 2. sezon Fot. materiały prasowe/HBO Max

Kilka dni temu na HBO Max zadebiutował serial animowany dla dorosłych "Velma". Ten nie spodobał się za bardzo krytykom i widzom, ale zdobył na tyle dużo popularności, że może się doczekać 2. sezonu.

Velma - hejtowany serial doczeka się 2. sezonu?

Chociaż od kilku dni "Velma" zbiera cięgi od widzów i krytyków, to HBO Max podobno poważnie zastanawia się nad zrobieniem 2. sezonu "popularnej" produkcji. Według rejestru Entertainment Identifier Registry (EIDR), serwis zaktualizował status kolejnej transzy odcinków.

Polecamy

Według informacji z EIDR, prace nad nowymi odcinkami już trwają, a 2. seria ma się składać z 11 odcinków. Oprócz tego zbyt wielu detali nie znamy, ale pewne jest, że w nowych epizodach nie zabraknie żartów z białych ludzi, małego penisa Freda i łamiących 4. ścianę komentarzy o hollywoodzkich kliszach, bo to kilka ważnych elementów "Velmy".

Jeżeli HBO Max faktycznie zamówiło już oficjalnie 2. sezon "Velmy", to trzeba przyznać, że jest to agresywna decyzja. Produkcja podobno zdobyła całkiem wysokie wyniki oglądalności w serwisie, ale oprócz tego otoczona jest raczej czarnym PR-em. 

Polecamy

Idąc samym tropem wyników na Rotten Tomatoes, "Velma" zdobyła zaledwie 53% przychylnych ocen od krytyków. Nie jest to dobry wynik, ale nie ma tragedii. Znacznie bardziej negatywnie są do produkcji nastawieni użytkownicy - tutaj serial ma wynik wynoszący zaledwie 7% na 2400 głosów. Auć. 

Krótko mówiąc, "Velma" definitywnie nie jest produkcją dla wszystkich. My polecamy obejrzeć zwiastun serialu i jeżeli przez 2 minuty nie mieliście ciarek wstydu, to prawdopodobnie możecie odpalić serial i się nawet nieźle bawić.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.