"Black Mirror" doczeka się kolejnego sezonu! Serial powraca po kilku latach przerwy

27.04.2023 12:30
"Black Mirror" doczeka się kolejnego sezonu! Serial powraca po kilku latach przerwy Fot. materiały prasowe/Nick Wall/Netflix

Jedna z najciekawszych produkcji w historii Netflixa (i Channel 4) doczeka się kontynuacji po kilku latach przerwy. Co wiemy o nadchodzącym sezonie produkcji "Black Mirror"?

Black Mirror powraca z kolejnym sezonem po latach przerwy

Po kilku latach przerwy, twórcy "Black Mirror" mają powrócić do swojego dziecka. Jeden z showrunnerów Charlie Brooker jeszcze jakiś czas temu tłumaczył w mediach, że ostatnie lata były na tyle przygnębiające, że zwyczajnie nie chciał dobijać ludzi kolejnymi antyutopijnymi opowieściami z potencjalnej przyszłości.

Polecamy

Świat powoli wychodzi jednak z pandemii, więc i twórcy mogą wrócić do teoretyzowania na temat potencjalnych zagrożeń, które czają się na nas tuż za zakrętem. Netflix ogłosił bowiem, że już za kilka miesięcy w jego ofercie pojawi się nowy sezon serialu "Black Mirror".

Obsada będzie absolutnie naszpikowana gwiazdami i popularnymi aktorami - w nadchodzących odcinkach wystąpi między innymi Salma Hayek.

6. sezon "Black Mirror" zapowiadany jest w tym momencie jako ten "najbardziej niepokojący, nietypowy i nieprzewidywalny". O fabule nie wiemy w zasadzie nic, ale potwierdzono za to obsadę.

Tym razem na ekranie pojawią się między innymi Aaron Paul (“Breaking Bad”), Zazie Beetz (“Deadpool 2”), Anjana Vasan (“Obsesja Eve”), Kate Mara (“House of Cards”), Danny Ramirez (“Top Gun: Maverick”), Josh Hartnett (“Pearl Harbor”) oraz Salma Hayek, gwiazda przykładowo "Desperado".

Wiemy też, że premiera nadchodzącego sezonu "Black Mirror" odbędzie się w czerwcu 2023 roku

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.