Brat Macaulaya Culkina pokazał penisa w serialu. Widzowie: "dlaczego nikt mnie nie ostrzegł?"

24.03.2023 13:07
Brat Macaulaya Culkina pokazał penisa w serialu. Widzowie: "dlaczego nikt mnie nie ostrzegł?" Fot. Willy Sanjuan/Invision/AP/East News

Zakrwawiona Billie Eilish, a teraz penis Rory'ego Culkin, brata aktora z "Kevina samego w domu" - serial "Rój" od Amazon Prime Video zawiera dość ciekawe elementy.

Rory Culkin pokazał penisa w serialu Rój

Jakiś czas temu zadebiutował nowy serial Amazon Prime Video pod tytułem "Rój", który wprawił niektórych widzów w osłupienie. Wszystko dlatego, że Rory Culkin - brat Macaulaya Culkina znanego z "Kevina samego w domu", wystąpił w scenie przyciskania penisa do szklanej miski z owocami.

Polecamy

Oczywiście nie wiemy, czy Rory Culkin skorzystał z usług dublera, czy może jego przyrodzenie zostało edytowane cyfrowo, ale i tak zagraniczny Twitter zawrzał.

W jednym z odcinków "Roju" główna bohaterka grana przez Dominique Fishback idzie do klubu nocnego i podrywa postać graną przez Culkina. Para całuje się i reszty widzowie muszą się domyślić, co robili dalej, bo nagle sceneria się zmienia. Potem widzimy następny poranek w mieszkaniu poznanego kilka godzin wcześniej mężczyzny. Dre budzi się i widzi, jak chłopak przygotowuje śniadanie.

Polecamy

Culkin stoi nago w kuchni i wraca do łóżka z miską owoców w rękach. Kiedy klęka na łóżku i częstuje ją truskawkami, na ekranie pojawia się dość długie ujęcie przezroczystej miski z penisem przyciśniętym do szklanego naczynia. Dre reaguje na ten widok szokiem, podobnie jak widzowie, którzy nie spodziewali się takiego obrotu zdarzeń.

Przeglądając Twitterka możemy zauważyć, że opinie o full frontalu Culkina są różne - większość dzieliła się szokiem spowodowanym niespodziewaną golizną aktora, inni krytykowali twórców za marnowanie talentu aktora na taką scenę. Pojawiło się też wiele głosów widzów, którzy twierdzą, że nie był to prawdziwy penis gwiazdora.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.