Chcecie zobaczyć coś strasznego? Oto zwiastun serialu o Velmie ze "Scooby'ego-Doo"

12.01.2023 11:23
Chcecie zobaczyć coś strasznego? Oto zwiastun serialu o Velmie ze "Scooby'ego-Doo" Fot. materiały prasowe/HBO Max

Mamy nadzieję, że tutaj wina leży tylko i wyłącznie po stronie osób, które zrobiły zwiastun i postanowiły wybrać do niego najgorsze momenty serialu, bo jeśli nie... Auć.

Velma - oto zwiastun serialu o postaci ze świata Scooby-Doo

Nadchodzący serial "Velma" od HBO Max będzie znacząco różnił się od każdej innej produkcji ze świata "Scooby-Doo". Szef departamentu ds. produkcji dla dzieci w WarnerMedia, Tom Ascheim poinformował dziennikarzy, że produkcja od Mindy Kaling nie będzie do końca dla dzieci, a główna bohaterka będzie azjatycką dziewczyną "żyjącą w innym świecie".

Polecamy

W sieci pojawił się nowy zwiastun tej produkcji i faktycznie - Scooby'ego nigdzie nie widać, Kudłaty (czy też "Norville", jak jest nazwany w zwiastunie) jest najprawdopodobniej narkomanem, Fred jest jeszcze większym dupkiem i chamem, niż zwykle, a Daphne... Daphne jest w sumie najbardziej ogarnięta z nich wszystkich, więc tutaj zmiana jest na plus.

Krótko mówiąc, "Velma" definitywnie nie będzie produkcją dla wszystkich i jeżeli przez 2 minuty zwiastuna nie mieliście ciarek wstydu, to prawdopodobnie możecie odpalić serial i się nawet nieźle bawić. Całej reszcie go raczej nie polecimy:

Polecamy

W tytułowej roli pojawi się Mindy Kaling, Constance Wu to Daphne, Sam Richardson udziela głosu Kudłatemu, a Glenn Howerton wciela się we Freda.

Pierwsze dwa odcinki debiutanckiego sezonu serialu "Velma" są już dostępne na HBO Max, więc możecie się nimi delektować do woli. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.