Disney+ z ofertą na luty 2023. Wśród nowości kinowy hit "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu"

24.01.2023 10:33
Disney+ z ofertą na luty 2023. Wśród nowości kinowy hit "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" Fot. Album Online/East News

Disney+ ma być świetnym towarzyszem wciąż długich zimnych wieczorów - a tak przynajmniej twierdzi sam serwis, który podał listę nowości na luty 2023 roku.

Lista nowości Disney+ na luty 2023

Luty to jest też miesiąc zakochanych - na platformie czeka mnóstwo animowanych i fabularnych klasyków do oglądania z drugą połową i w większym gronie, jak np. "Pretty Woman", czy "Zakochany kundel", ale nie zabraknie też propozycji dla tych, którzy nie obchodzą walentynek.

Tych drugich z pewnością zainteresuje serial “Rozterki Fleishmana”, w którym główne role grają Jesse Eisenberg i Claire Danes. Ten opowiada o próbie odnalezienia się w życiu po rozpadzie małżeństwa i będziemy mogli go obejrzeć już 22 lutego.

Polecamy

W lutym nie zabraknie nowości – już 15 lutego będziemy próbowali rozwiązać zagadkę, kim jest "Morderca na kampusie", a 22 lutego wciągniemy się w "Zabójczą sieć", która śledzi pracę nieustępliwych i pomysłowych internetowych detektywów, próbujących rozwiązać niektóre z najbardziej frustrujących spraw morderstw w Ameryce Północnej.

Fani kinowych produkcji Marvela będą mogli natomiast obejrzeć hicior "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". W nowym filmie studia Marvel, królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił (1 lutego 2023).

Sympatycznie zapowiada się również krótkometrażowa animacja Pixara "Randka Carla". W niej Carl Fredricksen ("Odlot") z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni - o ile jest się psem. Premiera 10 lutego.

W lutym powracają też seriale "Daleka północ" z 2. i 3. sezonem oraz "Wu-Tang: An American" saga z 3. sezonem (3 odcinki na start, kolejne co tydzień). Pełną listę nowości wraz ze szczegółami znajdziecie na stronie Disney+.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.