Dyrektorka liceum w Sosnowcu zatańczyła choreografię Wednesday. Widzowie zachwyceni: "jaka klasa!"

09.02.2023 15:59
Dyrektorka liceum w Sosnowcu zatańczyła choreografię Wednesday. Widzowie zachwyceni: "jaka klasa!" Fot. materiały prasowe/Vlad Cioplea/Netflix

Mnóstwo internetowych trendów to potężny cringe - zwłaszcza jak dorwą się do nich ludzie, którzy nie rozumieją memiarskiej kultury. Tym razem jest jednak nieco inaczej.

Wednesday - dyrektorka liceum w Sosnowcu zatańczyła choreografię z serialu

Taniec Jenny Ortegi z "Wednesday", który aktorka wykonała podczas Rave'N Dance w Akademii Nevermore z 4. odcinka popularnego serialu, podbił internet, a zwłaszcza TikToka. Miliony widzów spróbowały swoich sił w odtworzeniu ikonicznej sekwencji - wśród nich pojawiła się teraz dyrektorka polskiej szkoły.

Polecamy

Podczas niedawnej studniówki IX Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu dyrektorka szkoły Ewelina Stasik poszła w tany i odtworzyła charakterystyczną choreografię Wednesday Addams z niedawnego hitowego serialu.

Fragment z tańcem pojawił się na tiktokowym profilu szkoły i w niecałą dobę zdobył ponad milion wyświetleń. Teraz, jakieś 2 dni po premierze wideo ma ponad 2 miliony odtworzeń i ponad 100 tysięcy polubień. Niezły wynik, jak na oficjalny profil szkoły.

Z drugiej strony takie liczby nie powinny nas za bardzo dziwić - nie dość, że taniec jest niezwykle popularny na TikToku, to jeszcze do tego dyrektor Stasik wypadła w tej choreografii całkiem dobrze:

Polecamy

Akcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem użytkowników Tik Toka, którzy z sympatią komentują nagranie: "jaka piękna, nie mogę", "subtelna, z klasą, wygląda jak 18", "widać, że kobieta z klasą", czy nawet oferty prawie matrymonialne typu: "ja chcę na dywanik". 

Legendy miejskie mówią, że to sama Jenna Ortega przygotowała choreografię. Jak gwiazda serii opowiedziała w rozmowie z NME:

Sama przygotowałam choreografię! Nie jestem tancerką, co chyba doskonale widać. Dostałam piosenkę na jakiś tydzień przed nagraniami i zaczęłam szukać... a jak nagrywaliśmy, to miałam COVID, więc zdjęcia były bardzo nieprzyjemne.

Cóż, jak widać się opłacało - ogromna popularność tanecznego trendu na TikToku niewątpliwie miała duży wpływ na to, że "Wednesday" była jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat i doczeka się następnego sezonu.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.