"Gen V" - oto zwiastun nowego serialu osadzonego w świecie "The Boys" [WIDEO]

05.12.2022 13:49
"Gen V" - oto zwiastun nowego serialu osadzonego w świecie "The Boys" [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Amazon Prime Video

Co się stanie, kiedy grupa napalonych, zjaranych i pijanych studentów otrzyma supermoce? O tym opowie nam serial "Gen V" od twórców "The Boys".

Gen V - nowy aktorski spin-off The Boys

Jak czytamy w opisie udostępnionym na łamach THR, serial ma być przeznaczony tylko dla dorosłych, a głównymi bohaterami będą młodzi superbohaterowie, którzy "testują swoje limity fizyczne, seksualne i moralne" w rywalizacji o lukratywne kontrakty z Vought. Te bowiem dają im możliwość podróżowania po świecie i odwiedzania najbardziej pożądanych miast na świecie.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Gen V":

Na temat projektu wypowiedział się twórca "The Boys", Eric Kripke:

Nasz spin-off będzie się rozgrywał w Vought Cinematic Universe, ale będzie miał zupełnie inny ton i styl od oryginału. To będzie nasza wersja opowieści o dzieciakach z uniwersytetu, a obsada będzie przepełniona fascynującymi, skomplikowanymi i często zabójczymi młodziakami.

Polecamy

Dowiedzieliśmy się, że główne role w serialu zagrają: Jaz Sinclair ("Chilling Adventures of Sabrina"), Lizze Broadway ("Here and Now"), Shane Paul McGhie ("Unbelievable"), Aimee Carrero ("Elena of Avalor"), Reina Hardesty ("Brockmire") oraz Maddie Phillips ("Teenage Bounty Hunters"). 

W produkcji pojawią się również Jessie T. Usher, Colby Minifie oraz P.J. Byrne, którzy w "The Boys" wcielają się kolejno w A-Traina, Ashley i fanboja Homelandera.

Showrunnerkami nowego serialu będą współtwórczyni "Agentki Carter", Michele Fazekas i Tara Butters. Produkcja "Gen V" zadebiutuje na Prime Video już w 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.