Gwiazdor "Króla Tygrysów" jest na skraju śmierci. Spisał już testament

27.02.2023 10:39
Gwiazdor "Króla Tygrysów" jest na skraju śmierci. Spisał już testament Fot. Album Online/East News

Joe Exotic z hitu Netflix "Król tygrysów" choruje na raka prostaty. Nowotwór zaczął się rozprzestrzeniać. Kontrowersyjny celebryta odmawia jednak leczenia.

"Król Tygrysów" spisał już testament

Najnowsze informacje na temat zdrowia Joe Exotica nie brzmią zbyt dobrze - były opiekun parku ze zwierzętami nie chce się też leczyć.

Polecamy

Jak podaje TMZ, zespół medyczny Josepha Maldonado uważa, że nowotwór złośliwy rozprzestrzenił się już na jego pęcherz. Gwiazdor Netflix ma jednak odmawiać leczenia. 59-letni mężczyzna został skazany w 2019 roku za szereg przestępstw, w tym za zarzuty znęcania się nad zwierzętami i zlecenie morderstwa.

Exotic skomentował swoją sytuację, podając się za męczennika:

Chcę tu zostać i pozwolić, by wszystko potoczyło się swoim torem. Świat musi wiedzieć, jak skorumpowany jest nasz wymiar sprawiedliwości… Jeśli to ja mam umrzeć niewinnie, walcząc o prawdę, może ludzie na całym świecie w końcu choć raz staną w obronie prawdy.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Exotic napisał już swój testament i były opiekun parku jest teraz zaręczony z Sethem Poseyem, któremu chce pozostawić wszystko:

Jestem już zmęczony wszystkimi ludźmi, którzy próbują mnie wykorzystać i chcą skreślić moje imię i wszystko, czego dokonałem. Mam adwokatkę - Autumn Blackledge, ona jest wykonawczynią testamentu i nie chcę, aby jakikolwiek mój krewny lub Jeff Lowe, mógł coś po mnie odziedziczyć. Znaki towarowe, prawa autorskie - po prostu oddałem to wszystko mojemu narzeczonemu, Sethowi Poseyowi.

O Exoticu zrobiło się głośno na całym świecie po premierze na Netflix serialu "Król tygrysów", który pokazywał dziwaczny świat właścicieli parków z dużymi kotami w USA.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.