HBO Max podzieliło się zwiastunem i datą premiery nowego intrygującego polskiego serialu "#BringBackAlice"

03.03.2023 13:23
HBO Max podzieliło się zwiastunem i datą premiery nowego intrygującego polskiego serialu "#BringBackAlice" Fot. materiały prasowe/HBO Max

HBO Max podzieliło się zwiastunem i datą premiery "#BringBackAlice", swojego nadchodzącego polskiego serialu.

Zobaczcie zwiastun nowego polskiego serialu HBO Max

Trójmiejska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki - Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań, nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Niestety internetowa idolka i dziewczyna z tzw. dobrego domu, niemal nic nie pamięta.

Polecamy

Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje odtworzyć przeszłość. Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła bez śladu także inna nastolatka - Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to właśnie Alicja może być kluczem do odnalezienia jego siostry.

Powrót influencerki staje się też źródłem konfliktów w grupie jej ukochanych przyjaciół, a nie wszyscy wierzą również w opowieść Alicji i jej zapewnienia, że straciła pamięć. Krótko mówiąc drama będzie goniła dramę, zwiastun jest bardzo dramatyczny i wygląda na to, że HBO Max może mieć w swoich rękach całkiem niezły serial. Zapowiedź "#BringBackAlice" zobaczycie poniżej:

Polecamy

W obsadzie serialu zobaczymy m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havryla, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską.

Produkcja składa się z sześciu odcinków. Serial wyreżyserował Dawid Nickel. Za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski. Zdjęcia realizował Mikołaj Syguda.

Nowy polski serial "#BringBackAlice" zadebiutuje 14 kwietnia 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.