Jenna Ortega narzeka, że nie chce już wykonywać tańca Wednesday. Stwierdziła, że trend jest przeorany

09.03.2023 14:38
Jenna Ortega narzeka, że nie chce już wykonywać tańca Wednesday. Stwierdziła, że trend jest przeorany Fot. materiały prasowe/Netflix

Scena tańca z "Wednesday" z miejsca stała się ikoniczna, ale grająca główną rolę w serialu Jenna Ortega ma jej już dosyć.

Wednesday - Jenna Ortega ma już dosyć sceny tańca z serialu

Jenna Ortega z miejsca stała się właściwie najpopularniejszą aktorką młodego pokolenia przez występ w "Wednesday". Jej świetna rola przyniosła jej ogromną sławę, a co za tym idzie, artystka została zaproszona do prowadzenia programu "Saturday Night Live", czyli jednego z najchętniej oglądanych show rozrywkowych w Stanach Zjednoczonych.

Polecamy

W pierwszym spocie promującym nowy odcinek SNL widzimy Ortegę w towarzystwie chłopaków z ekipy Please Don't Destroy. Aktorka po przeczytaniu scenariusza mówi, że jej się podoba, ale wolałaby zrezygnować ze sceny tańca, bo ma wrażenie, iż ten trend został już przeorany w internecie i wolałaby zrobić coś nowego.

Kiedy odwraca się jednak do grupy PDD, Ortega widzi, że panowie są przebrani za Wednesday. Po chwili udawania, że oni tak naprawdę nie chcieli z nią tańczyć i ciętym żarcie z tego, że dziewczyna wygląda "jak reporterka z lat 70.", odtwórczyni Wednesday w końcu się zgadza. Aczkolwiek nie jest z tego specjalnie zadowolona:

Polecamy

Serial "Wednesday" został całkiem ciepło przyjęty zarówno przez widzów (88% ocen pozytywnych na Rotten Tomatoes na prawie półtora tysiąca głosów), jak i krytyków (72% na RT przy 64 recenzjach). Zdobył też nowy rekord popularności dla Netflixa.

Ogromny sukces serialu "Wednesday" sprawił, że szefowie Netflix nie tylko myślą o kontynuacji, ale również całym serialowym uniwersum opartym na spin-offach "Rodziny Addamsów". Na razie jednak musimy się zadowolić jedynie informacją, że powstanie 2. sezon.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.