Był już "Królem Tygrysów", a teraz chce zostać królem USA. Joe Exotic wystartuje w wyborach

17.03.2023 12:04
Był już "Królem Tygrysów", a teraz chce zostać królem USA. Joe Exotic wystartuje w wyborach Fot. materiały prasowe/Netflix

Joe Exotic będzie ponownie kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Gwiazdor "Króla Tygrysów" ma jednak raczej słabe szanse, bo odsiaduje wyrok 21 lat pozbawienia wolności. 

Joe Exotic startuje na prezydenta USA

O Exoticu zrobiło się głośno na całym świecie w 2020 roku po premierze na Netflix serialu "Król tygrysów", który pokazywał dziwaczny świat właścicieli parków z dużymi kotami w USA. Fakt, że serial pojawił się na początku pandemii, kiedy okres siedzenia w domu był najbardziej wzmożony, sprawił, ze dokument zyskał ogromną popularność i zainteresował m.in. Hollywood.

Polecamy

Exotic ze swojej sławy zbyt mocno się nie może cieszyć, bo obecnie przebywa w więzieniu, gdzie od kilku lat boryka się z rakiem prostaty. Przypominamy, że został skazany za szereg przestępstw, w tym znęcanie się nad zwierzętami i usiłowanie morderstwa. 

Joseph Allen Maldonado, bo tak nazywa się naprawdę ta barwna postać, nie zważa jednak na swój wyrok i ogłosił, że zamierza startować w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zamieścił na Twitterze potwierdzenie, że zamierza zostać jednym z kandydatów.

Na oficjalnej stronie internetowej Exotica pojawiło się wyjaśnienie jego kandydatury i pierwsze postulaty, które głoszą, że mężczyzna kandyduje na prezydenta, by dać ludziom głos oraz przywrócić im ich wolność (mniemamy, że przy okazji Exotic przywróciłby wolność również sobie - i to dosłownie):

Robię to po to, by w końcu dać wam głos i wolność bez strachu przed życiem w kraju, który myśli, że jesteście jego własnością i może wam mówić, jak macie żyć.

Polecamy

Exotic w swojej wypowiedzi oskarżył polityków o zabieranie obywatelom "ciężko zarobionych pieniędzy i nazywanie ich podatkami". Zapowiedział również, że chce wykorzystać swoją globalną platformę, aby zmusić ich do słuchania. W końcu odniósł się również do drobnego szczegółu, że siedzi teraz za kratkami:

Tak, wiem, że jestem w więzieniu federalnym i możecie myśleć, że to żart, ale tak nie jest. Mam konstytucyjne prawo robić to nawet stąd.

Skoro Donald Trump został prezydentem USA, to czemu nie Joe Exotic? America, f*ck yeah!

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.