Kto będzie nowym Bondem? Plotkuje się o gwiazdach "Emily w Paryżu" albo "Bullet Train"

03.01.2023 15:11
Kto będzie nowym Bondem? Plotkuje się o gwiazdach "Emily w Paryżu" albo "Bullet Train" Fot. Cover Images/East News; Zuma / SplashNews.com/East News

Od jakiegoś czasu trwają poszukiwania nowego Jamesa Bonda. Faworytami widzów są Idris Elba albo Henry Cavill, ale teraz w ringu pojawili się kolejni pretendenci do objęcia roli Agenta 007.

Kto będzie kolejnym Bondem? Producenci rozpoczęli przesłuchania i testy na kamerze

Fani filmów o legendarnym agencie do zadań specjalnych muszą przygotować się na prawdziwą rewolucję. Jakiś czas temu producentka filmów Barbara Broccoli zapowiedziała, że James Bond, jakim go pamiętamy, odchodzi w zapomnienie. Nadchodzące części kultowej serii mają odświeżyć wizerunek agenta 007. W rozmowie Deadline producentka zapowiedziała, że nadchodząca odsłona przygód szpiega będzie przełomowa.

Polecamy

Proces wyboru nowego kandydata do ikonicznej roli nie należy do łatwiejszych zadań na świecie - zwłaszcza, kiedy próbuje się wybrać kogoś, kto nie jest oczywistym wyborem. Według Daily Mail, jednym z takich nietypowych pretendentów do roli może być Lucien Laviscount, którego widzowie mogą kojarzyć z roli Alfiego w "Emily w Paryżu".

Producenci są podobno zachwyceni tym, jak dobrze Laviscount wyglądałby w smokingu Agenta 007, a we wspomnianym serialu Netflixa pokazał, że potrafi być czarujący, ale i chamski, gdy jest taka potrzeba.

Polecamy

Innym poważnym kandydatem ma być natomiast zdecydowanie bardziej znany i doświadczony Aaron Taylor-Johnson. Gwiazdor niedawnego "Bullet Train", a wcześniej także "Kick-Assa", "Godzilli" i "Avengers: Age of Ultron" podobno spotkał się już nawet z Barbarą Broccoli w sprawie roli.

Aktor za jakiś czas ma się wcielić w Kravena Łowcę w filmie o tym samym tytule, ale trudno sobie wyobrazić, by nie miał znaleźć czasu na przywdzianie smokingu i zostanie agentem w służbie jego królewskiej mości. 

Na oficjalną decyzję ze strony twórców będziemy jednak musieli jeszcze poczekać. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.