''Lepiej nie oglądaj z rodzicami'. Netflix podaje, kiedy pojawią się erotyczne sceny w nowym serialu

10.05.2023 11:07
Królowa Charlotte Fot. materiały prasowe Netflix

Internauci wyszukują, w których momentach serialu Netfliksa pojawiają się erotyczne sceny. Netflix postanowił ułatwić życie fanom produkcji.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Bo to co nas podnieca, to czasem też jest seks. Odważne, rozbierane sceny już raczej nikogo nie dziwią w serialach, ale wciąż jest to coś, co przyciąga widzów. W najnowszej produkcji Netfliksa nie zabrakło takich właśnie scen i sam serwis postanowił ułatwić oglądanie fanom i wypisał, w których minutach serialu pojawiają się pikantne smaczki. 

''Lepiej nie oglądaj z rodzicami'. Netflix podaje, kiedy pojawią się erotyczne sceny w nowym serialu

Mowa o produkcji "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów", która jest spin-offem serialu ''Bridgertonowie''. Już w pierwszej produkcji nie brakowało pikantnych scen i oczywiście również w spin-offie sporo się dzieje. ''The Sun'' opublikowało artykuł dotyczący szokujących scen seksu w ''Królowej Charlotte'' i jako przykład przywołano moment, w którym młoda kobieta oddaje się starszemu mężczyźnie i mówi; "Mój panie, czy już skończyłeś?", po czym słyszymy łomot upadającego, martwego ciała tego mężczyzny. 

Dla jednych są to rzeczywiście mocne sceny, dla innych niezbyt - Netflix jednak szybko zareagował na to, co zadziało się w sieci. Internauci zaczęli wypisywać, w których momentach pojawiają się smaczki. Netflix podłapał ten trend i również wypunktował minuty, w których możemy zobaczyć ostrzejsze sceny z dopiską ''Tych momentów z „Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów” lepiej nie oglądaj z rodzicami''. Trzeba przyznać, że Netflix umie w PR.

''Królowa Charlotta'' to opowieść o życiu królowej Charlotty i jej drodze do władzy oraz o jej małżeństwie z królem Jerzym, które zapoczątkowało piękną historię miłosną i zmiany społeczne. W rezultacie tych zmian powstał towarzyski światek regencji, w którym brylują bohaterowie „Bridgertonów”.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.