"Lupin" powraca z 3. sezonem. Poznaliśmy datę premiery nowych odcinków popularnego serialu

21.04.2023 10:00
"Lupin" powraca z 3. sezonem. Poznaliśmy datę premiery nowych odcinków popularnego serialu Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix podzielił się z fanami datą premiery oraz plakatem do trzeciej części francuskiego serialu "Lupin".

Lupin - Netflix podzielił się datą premiery 3. sezonu

Serial z miejsca stał się ogromnym i nieco zaskakującym hitem dla Netfliksa, szybko zdobywając miano najpopularniejszego francuskiego serialu w historii platformy. Był też pierwszym francuskim dziełem, który dostał się do 10 najpopularniejszych produkcji w Stanach (to osiągnięcie zdobył również w Polsce).

Polecamy

Światowy fenomen powróci z kolejnym, 7-odcinkowym sezonem już 5 października 2023 roku. Obok Omara Sy w roli Assene Diopa zobaczymy Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Soufiane Guerrab i Shirine Boutella.

Ukrywający się Assane musi nauczyć się żyć z dala od żony i syna. Nie mogąc znieść bólu, który wyrządziły im jego czyny, Assane postanawia wrócić do Paryża, aby złożyć im szaloną propozycję wyjechania z Francji i rozpoczęcia życia na nowo w innym kraju. Jednak widmo przeszłości nigdy go nie opuszcza, a jego plany wywracają się do góry nogami z powodu nieoczekiwanego powrotu.

Twórcą serialu "Lupin" jest George Kay we współpracy z François Uzan. Reżyserami nowych odcinków są natomiast Ludovic Bernard, Podz (Daniel Grou) oraz Xavier Gens.

Premiera 3. sezonu serialu "Lupin" już 5 października - tylko na Netflix!

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.