Mando i Grogu sieją zamęt w nowym zwiastunie 3. sezonu "The Mandalorian"

17.01.2023 10:13
Mando i Grogu sieją zamęt w nowym zwiastunie 3. sezonu "The Mandalorian" Fot. materiały prasowe/Disney+

"Tak każe obyczaj" - te słowa powtarzane jak mantra towarzyszą widzom od samego początku serialu "The Mandalorian". Nowy zwiastun sugeruje nam jednak, że niedługo "obyczaj" może ulec zmianie.

The Mandalorian - zwiastun 3. sezonu

Nowa Republika ma problemy z wyciąganiem ludzi z opresji i uciekaniem przed swoją mroczną przeszłością, która nie daje o sobie zapomnieć. Codziennie pojawiają się też nowe ugrupowania, które mogą zagrozić bezpieczeństwu Galaktyki. I jak zwykle po środku tego konfliktu znajdziemy ich dwóch - niegdyś samotnego łowcę nagród Dina Djarina i jego sympatycznego przyszywanego syna/pomocnika Grogu.

Polecamy

Ci w nowym sezonie staną się znacznie poważniejszymi zawodnikami jeśli chodzi o gierki polityczne kosmosu - przypominamy, że Mando jest obecnie posiadaczem Darksaber, uznawanego przez Mandalorianów za jeden z symboli władzy. Kto włada tym ostrzem, może władać ich całą planetą.

I chociaż Din początkowo nie chce nawet o tym słyszeć, to być może stopniowo jego bliscy i przyjaciele zaczną go przekonywać do tego, że jednak... tak każe obyczaj. Zobaczcie zwiastun 3. sezonu "Mandaloriana":

Polecamy

Showrunner i scenarzysta Jon Favreau stwierdził zaś jakiś czas temu, że 3. sezon może przypominać bardziej 1. odsłonę i pokaże nam Mando wykonującego swoją pracę łowcy nagród z pomocą Grogu, zmniejszając nieco skalę konfliktu. I jeśli tak będzie, to wygląda na to, że błoga sielanka nie będzie trwała wiecznie.

W głównych rolach powrócą oczywiście Pedro Pascal, Katee Sackhoff, Carl Weathers, Amy Sedaris, Emily Swallow oraz Giancarlo Esposito. Nowe odcinki "Mandaloriana" zadebiutują na Disney+ już 1 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.