Marcin Dorociński zagra znanego władcę w 2. sezonie "Wikingów: Walhalli" [FOTO]

22.11.2022 13:36
Marcin Dorociński zagra znanego władcę w 2. sezonie "Wikingów: Walhalli" [FOTO] Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Za jakiś czas Dorocińskiego zobaczymy w nowej odsłonie "Mission: Impossible", ale zanim do tego dojdzie, to aktor będzie władał Rusią Kijowską - wystąpi bowiem w 2. sezonie "Wikingów: Walhalli". 

Marcin Dorociński w 2. sezonie Wikingów: Walhalli

Jak dowiadujemy się z Twittera, Marcin Dorociński wystąpił w 2. sezonie hitu Netflixa "Wikingowie: Walhalla", czyli kontynuacji uwielbianego przez widzów serialu "Wikingowie". Polski oddział serwisu podzielił się nowymi zdjęciami i datą premiery 2. serii epizodów i na jednym z nich zobaczymy Dorocińskiego jako księcia Jarosława I Mądrego, władcę Rusi Kijowskiej. 

Polecamy

Jak pochwalił się Netflix, Marcin Dorociński wciela się w rolę księcia Jarosława I Mądrego, władcę Rusi Kijowskiej i następcę tronu po Włodzimierzu I Wielkim. Bohater nieźle namiesza w planach głównych bohaterów serialu.

Akcja serialu "Wikingowie: Walhalla" toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku, i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Polecamy

Drugi sezon zaczyna się tuż po tragicznym upadku legendarnego miasta Kattegat, domu wielkich władców pokroju Ragnara Lothbroka i królowej Lagerthy, który zniszczył marzenia tych bohaterów i zmienił ich przeznaczenie. Są teraz zbiegami w Skandynawii i muszą wystawić na próbę swoje ambicje i odwagę w świecie, który w niczym nie przypomina fiordów ich ojczyzny.

Nowe odcinki serialu zadebiutują na platformie streamingowej Netflix już w czwartek 12 stycznia 2023 roku. Pierwsza seria oraz oryginalny serial "Wikingowie" są oczywiście dostępne w serwisie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.