Meryl Streep zrobi "Zbrodnie po sąsiedzku". Dołączyła do obsady 3. sezonu serialu z Seleną Gomez

18.01.2023 10:31
Meryl Streep zrobi "Zbrodnie po sąsiedzku". Dołączyła do obsady 3. sezonu serialu z Seleną Gomez Fot. Rex Features/East News

Selena Gomez o tym marzyła i teraz się doczekała - w nowym sezonie "Zbrodni po sąsiedzku" jedną z nowych postaci zagra sama Meryl Streep.

Meryl Streep dołączyła do serialu Seleny Gomez

Selena Gomez opublikowała na swoim Instagramie wideo, w którym chwali się fanom, że rozpoczęły się już zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Zbrodnie po sąsiedzku". Aktorka najpierw pokazuje na nim swoich kolegów z planu, Steve’a Martina, Martina Shorta, a także Paula Rudda.

Polecamy

Co jednak ważniejsze, następnie widać, jak z ukrycia wyskakuje Meryl Streep, która od razu pyta, czy gwiazdy czują się swobodnie i czy mogłaby coś dla nich załatwić. Całość jest bardzo urocza - zwłaszcza reakcja Seleny Gomez:

Udział Meryl Streep w serialu był wielkim marzeniem aktorki i piosenkarki Seleny Gomez, jednej z głównych gwiazd produkcji. Jak czytamy w zagranicznych źródłach, Gomez miała w niedawnej rozmowie z magazynem "Vogue" zamanifestować chęć współpracy z gwiazdą "Diabeł ubiera się u Prady".

Polecamy

Odpowiadając na pytanie, kto byłby jej wymarzoną gwiazdą gościnną serialu, Gomez bez większego zastanowienia odpowiedziała, że:

Sięgnęłabym do kanonu największych gwiazd. Prawdopodobnie Meryl albo kogoś równie wspaniałego.

Marzenia się spełniają.

Jak pewnie wiecie, "Zbrodnie po sąsiedzku" to komediowy serial kryminalny amerykańskiej platformy streamingowej Hulu, dostępny w Polsce w serwisie Disney+. To opowieść o trójce przyjaciół, którzy prowadzą podcast, dotyczący niewyjaśnionych zbrodni w Nowym Jorku. Nie spodziewają się nawet, że sami zostaną wplątani w prawdziwe morderstwo, do którego dojdzie w ich budynku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.