Meteoryt zniszczył dom głównych bohaterów "Klanu". Kosmiczny odlot twórców serialu

30.12.2022 16:40
Meteoryt zniszczył dom głównych bohaterów "Klanu". Kosmiczny odlot twórców serialu Fot. Jan KUCHARZYK/East News

Są takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły... Jedną z nich niewątpliwie jest niedawna scena z "Klanu", w której w dom Chojnickich uderzył meteoryt.

Klan - w dom Chojnickich uderzył meteoryt

Picia piwa "Bartek" w wannie przez Maćka Lubicza, Monika bijąca dresiarzy gałęzią, czy Zosia śpiewająca na imprezie dziecięcej cover czołówkowego utworu to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o memy z "Klanu". Legendarny, a nawet ikoniczny polski serial od lat dostarcza dobrego kontentu, serwując nam piękne połączenie mizernej gry aktorskiej i jeszcze słabszych scenariuszy. 

Polecamy

Teraz twórcy przeszli jednak samych siebie, a jeden z ostatnich odcinków przeszedł wyobrażenia nawet największych amatorów "Klanu". W nim, zmęczona przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia para Chojnickich kładła się spać. Nagle zaniepokoił głośny hałas dobiegający z góry ich domu. Nagle pojawił się dym, zaczęły pękać ściany, a z okien posypało się szkło.

Widoczne w tytule "O LOOOOOOL XD" jest idealnym komentarzem do tego fragmentu:

Polecamy

Jeżeli myślicie, że to już koniec sprawy, to się czegoś złapcie - jak podaje Fakt, w kolejnych odcinkach wyjaśnia się, że przyczyną hałasu i zniszczeń jest... meteoryt, który spadł na dom Chojnickich. Meteoryt. W samym środku warszawskiej Sadyby.

Na taki obrót wydarzeń ma wpływ rzeczywistość - w pobliżu domu, w którym od lat kręcone są zdjęcia do wątków Jerzego i Elżbiety trwa remont, przez co ekipa telewizyjna nie może dojechać na miejsce. Scenarzyści byli więc trochę zmuszeni do tego, by wymyślić jakiś powód dla nagłej przeprowadzki dla pary - padło na meteoryt, bo w sumie czemu nie? Kontynuację tego wątku zobaczymy w nadchodzących dniach.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.