Netflix i Pokemony szykują nowy serial. O czym opowie "Konsjerżka Pokemonów"?

28.02.2023 12:45
Netflix i Pokemony szykują nowy serial. O czym opowie "Konsjerżka Pokemonów"? Fot. materiały prasowe/Netflix

Z okazji dnia Pokemonów twórcy serii podzielili się nowymi szczegółami dotyczącymi przyszłości serii. Dowiedzieliśmy się m.in. że w produkcji jest nowy serial animowany "Konsjerżka Pokemonów".

Konsjerżka Pokemonów - nowy serial Netflixa ze świata kieszonkowych potworków

Netflix ponownie podjął współpracę z The Pokemon Company (w preprodukcji jest aktorski serial na bazie serii) - tym razem firmy zrealizują poklatkową animację "Konsjerżka Pokemonów".

Polecamy

Ta opowie nam historię Haru, konsjerżki w kurorcie dla Pokémonów, oraz jej interakcji z Pokémonami i ich właścicielami, którzy są gośćmi ośrodka. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun animacji, która wygląda bardzo uroczo:

Producentami są spece z Dwarf Studios, a informacje pojawiły się okazji Dnia Pokemonów - ten odbył się w 27. urodziny serii. Niestety na razie nie znamy daty premiery "Konsjerżki Pokemonów".

Polecamy

Przypominamy, że w produkcji jest też nowa seria animacji osadzona w regionie Paldea, której głównym bohaterem po raz pierwszy od lat nie będzie Ash Ketchum. Niezatytułowany dotąd program będzie miał premierę w 2023 roku i pokaże nam historie Liko i Roya oraz ich przyjaciół - pokemonów Sprigatito, Fuecoco i Quaxly'ego.

Podczas Pokemon Day 2023 dowiedzieliśmy się również, że gry Pokemon Scarlet/Violet doczekają się dodatków fabularnych nazwanych zbiorczo The Hidden Treasure of Area Zero - te pojawią się kolejno jesienią i zimą 2023 roku oraz będą nosiły tytuły The Teal Mask oraz The Indigo Disk. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.