Netflix pokazał kolejną zapowiedź "Berlina" z Pedro Alonso. Znamy też datę premiery serialu!

08.02.2023 11:40
Netflix pokazał kolejną zapowiedź "Berlina" z Pedro Alonso. Znamy też datę premiery serialu! Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix zdradził przybliżoną datę premiery "Berlina" z Pedro Alonso w roli głównej. O czym opowie nam spin-off szalenie popularnego "Domu z papieru"?

Berlin z datą premiery na Netflix. Zobaczcie zapowiedź

Premiera serialu "Berlin" już w grudniu na Netflix. Spin-off "Domu z papieru" opowie o jednej z najbardziej niezwykłych kradzieży dokonanej przez postać graną przez Pedro Alonso.

Polecamy

Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą - kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata – czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy.

To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów.

Polecamy

Członkowie gangu Berlina:

Keila (Michelle Jenner)

Wirtuozka inżynierii elektrycznej. Ekspertka w dziedzinie cyfrowych kodów i cyberbezpieczeństwa. Równie inteligentna i wrażliwa, co niedopasowana do otoczenia.

Damián (Tristán Ulloa)

Inżynier, fizyk i chemik. Idealna osoba do wcielenia w życie niemożliwych pomysłów Berlina, co sprawia, że są bliskimi przyjaciółmi. Z zawodu naukowiec w dziedzinie inżynierii i fizyki. W wolnych chwilach – genialny przestępca.

Cameron (Begoña Vargas)

Żywioł. Prowadzi auto i życie na pełnym gazie, nigdy nie zważając na ryzyko. Ale to nie dlatego jest w gangu. To o wiele bardziej bolesna historia...

Roi (Julio Peña Fernández)

Roi również ma talent, ale do otwierania zamków i trafiania do więzienia. Tak jest do czasu, gdy poznaje Berlina, staje się jego uczniem i lojalnym pomocnikiem. Razem tworzą dziwną parę.

Bruce (Joel Sánchez)

Człowiek, który potrafi obsługiwać każdy gadżet  – broń, ciężkie dźwigi, lance termiczne. Wyluzowany, czarujący, o beztroskim usposobieniu. Niektórym może się wydawać, że nie ma za grosz rozumu, ale nic bardziej mylnego.

Twórcami ośmioodcinkowego serialu są Álex Pina (Dom z papieru, Sky Rojo) i Esther Martínez Lobato (Dom z papieru, Sky Rojo). Scenariusz napisali Álex Pina, Esther Martínez Lobato, David Barrocal, David Oliva i Lorena G. Maldonado. Za reżyserię odpowiadają Albert Pintó (Sky Rojo, Malasaña 32), David Barrocal (Sky Rojo) i Geoffrey Cowper (Day Release).

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w październiku 2022 roku w Paryżu, a obecnie są kontynuowane w Madrycie. Tak jak wspomnieliśmy - "Berlin" zadebiutuje na Netflix w grudniu 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.