No nareszcie - Netflix oficjalnie zapowiedział 2. sezon "Wednesday". Zobaczcie urocze wideo

09.01.2023 15:12
No nareszcie - Netflix oficjalnie zapowiedział 2. sezon "Wednesday". Zobaczcie urocze wideo Fot. materiały prasowe/Vlad Cioplea/Netflix

Ku zaskoczeniu kompletnie nikogo, Netflix w końcu oficjalnie potwierdził, że stworzy 2. sezon serialu "Wednesday", który szturmem podbił serca widzów pod koniec 2022 roku.

Wednesday powróci z 2. sezonem serialu

"W ostatnich tygodniach polowano na mnie, nawiedzano i naśladowano miliony razy w Internecie. To było cierpienie. Dziękuję" - opowiada nam Wednesday Addams (Jenna Ortega) w pierwszej oficjalnej zapowiedzi drugiego sezonu serialu o tytułowej nastolatce z niecodziennej rodzinki. 

Polecamy

Oczywiście na ten moment otrzymaliśmy jedynie podziękowania za niezwykle wysokie wyniki oglądalności "Wednesday" i nic więcej - żadnej daty premiery, ani innych szczegółów. Nie mniej, widzowie pewnie będą zadowoleni z tego, że Netflix oficjalnie powiedział "tak" na 2. sezon popularnej produkcji. Nawet jeżeli nie jest to zbyt zaskakująca informacja:

Serial "Wednesday" został całkiem ciepło przyjęty zarówno przez widzów (88% ocen pozytywnych na Rotten Tomatoes na prawie półtora tysiąca głosów), jak i krytyków (72% na RT przy 64 recenzjach). Zdobył też nowy rekord popularności dla Netflixa.

Polecamy

Produkcja była oglądana przez 341 milionów godzin w trakcie pierwszego tygodnia od premiery, co sprawiło, że pobiła dotychczasowy wynik ustalony przez "Stranger Things 4" - mowa oczywiście o najpopularniejszej produkcji anglojęzycznej, bo ogólny rekord nadal należy do "Squid Game". 

Ogromny sukces serialu "Wednesday" sprawił, że szefowie Netflix nie tylko myślą o kontynuacji, ale również całym serialowym uniwersum opartym na spin-offach "Rodziny Addamsów" - tak przynajmniej twierdzą insiderzy z portalu Vulture.

Biorąc pod uwagę bogactwo barwnych postaci związanych z "Rodziną Addamsów" i przede wszystkim sukces "Wednesday", to Netflix raczej definitywnie zamówi kolejne produkcje związane z pokręconą familią. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.