Nowe odcinki anime "Bleach" w końcu trafiły na Disney + w Polsce. Jest jednak jeden problem

01.02.2023 16:35
Anime Bleach Fot. materiały prasowe Disney +

Nowe odcinki oraz poprzednie sezony "Bleach" trafiły na polskie Disney+. Niestety jest pewien problem z dubbingiem.

W końcu polscy fani anime "Bleach" będą mogli legalnie obejrzeć nowy sezon produkcji. 1 lutego 2023 na platformie Disney+ zadebiutowała najnowsza odsłona kultowego japońskiego anime – „Bleach: Thousand-Year Blood War”. Seria składa się w 13 odcinków, dostępnych w Disney+ w dniu premiery. To nie lada gratka dla miłośników azjatyckich produkcji, którzy na kontynuację serii musieli czekać aż dziesięć lat. Co więcej, fani będą mogli obejrzeć także wcześniejsze sezony produkcji. 

Polecamy

Nowy sezon anime "Bleach" w końcu trafił na Disney + w Polsce. Jest jednak jeden problem

Po 10 latach od zakończenia emisji telewizyjnej serial „Bleach” powraca, by kontynuować losy Ichigo Kurosakiego w fikcyjnym mieście Karakura. Akcja „Bleach: Thousand-Year Blood War” dzieje się bezpośrednio po przygodach bohaterów przedstawionych w ostatnim sezonie serialu. Głównym zagrożeniem będzie Yhwach, a także jego armia, która będzie chciała zniszczyć Stowarzyszenie Dusz.

Zarówno 16 sezonów „Bleach”, jak i najnowsza odsłona „Bleach: Thousand-Year Blood War”, są już dostępne w Disney+. Niestety anime jest dostępne w wersji oryginalnej oraz z angielskimi napisami lub dubbingiem. Jeżeli zatem ktoś nie zna dobrze angielskiego, może obejść się smakiem.

Polecamy

Mimo to, cieszy fakt, że coraz częściej anime pojawia się w polskich kinach czy serwisach streamingowych. Ostatnio na dużym ekranie mogliśmy zobaczyć "Demon Slayer - Kimetsu No Yaiba - The Movie: Mugen Train" - najlepiej zarabiający film anime na świecie. Film anime przez pierwsze 3 dni projekcji w kinach zarobił ponad 43 milionów dolarów.

materiały Disney + Fot. materiały Disney +
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.