TOP 10: Najlepsze filmy akcji na CDA Premium... Nie tylko "Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

Karolina Woźniak
12.02.2019 14:57
CDA Premium filmy akcji|undefined Fot. : materiały prasowe

Na CDA Premium znajdziemy wiele pozycji, które są warte uwagi. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Nowe porządki" to nie jedyne filmy akcji, które możemy znaleźć na popularnym serwisie.

Sporą popularnością cieszą się filmy Patryka Vegi, takie jak "Nowe porządki" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", które możemy obejrzeć na CDA Premium. Jednak na tym popularnym serwisie znajdziemy o wiele więcej produkcji, które są godne uwagi. Jesteście ciekawi, o jakich filmach mowa?

Jeszcze jakiś czas temu pisaliśmy o najlepszych filmach dokumentalnych dostępnych na CDA Premium. Ty razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie filmów, które trzymają w napięciu od początku do końca i które z pewnością warto obejrzeć.

Przeczytaj także

Najlepsze filmy akcji na CDA Premium

1. "Hooligans" (2005)

Akcja filmu toczy się w Londynie. Matt Buckner przyjeżdża do siostry zaraz po tym, jak zostaje wyrzucony ze studiów. Chłopak wchodzi do środowiska kibiców lokalnych klubow piłkarskich. Film, który z pewnością spodoba się fanom twórczości Patryka Vegi. Produkcja jest zdecydowanie warta uwagi.

2. "Hellboy: Złota armia" (2008)

Hellboy nie może dopuścić do zbudzenia Złotej Armii elfów. Jako członek Biura Badań Paranormalnych jest zobowiązany do wykonania tego zadania. We wszystkim pomagają mu Abe Sapien i Johann Kraus.

3. "Maczeta" (2010)

Film Ethana Maniquisa i Roberta Rodrigueza, który opowiada o byłym agencie federalnym, który mści się na ludziach, którzy chcieli go wrobić w morderstwo i zniszczyć. W rolach głównych Danny Trejo, Robert De Niro i Jessica Alba. Film, który trzeba obejrzeć.

4. "Sin City: Damulka warta grzechu" (2014)

Kolejny film Roberta Rodrigueza. Film powstał na podstawie serii komiksów Franka Millera, który był również drugim reżyserem tej produkcji. Dwight jest mieszkańcem Basin City. Miasta, w którym przestępstwa, prostytucja i korupcja są na każdym rogu. Mężczyznę poszukuje kobieta, która go kiedyś porzuciła.

Zobacz także: >>CDA.pl z aplikacją na iOS, telewizory i oglądaniem offline<<

5. "Ip Man" (2008)

Fani sztuk walki z pewnością zacierają ręce. "Ip Man" jest filmem biograficznym, który opowiada o legendzie chińskiego mistrza kung fu. "Ip Man" był kiedyś nauczycielem Bruce'a Lee. Akcja filmów jest osadzona w latach 40. XX wieku w czasie okupacji Chin przez Japonię.

6. "JCVD" (2008)

Van Damme zostaje oskarżony o napad na belgijską pocztę. Gwiazda rozpoczyna negocjacje z policją, w których stawką jest życie zakładników. Aktor skonfrontował się z własnym wizerunkiem i wyszło mu to naprawdę dobrze.

7. "Zawód gangster" (2007)

Julian Gilbey stworzył obraz, który przedstawia historię życia Carltona Leacha - jednego z najsłynniejszych angielskich gangsterów. W filmie jesteśmy świadkami kolejnych, burzliwych etapów jego życia. Film, który trzyma w napięciu od początku.

8. "Gość" (2014)

David zostaje zwolniony ze służby żołnierskiej. W końcu zaprzyjaźnia się z rodziną kolegi, który zginął na misji. Kiedy gospodarze przyjmują go do swojego zacisza, w okolicy zaczynają ginąć ludzie w niewyjaśnionych okolicznościach. Film Adama Wingarda, który odpowiedzialny jest również za takie filmy jak "Następny jesteś Ty", "Notatnik Śmierci" czy remake "Blair Witch Project".

9. "Kto ją zabił?" (2005)

W rolach głównych Joseph Gordon-Levitt i Nora Zehetner. Pewnego dnia chłopak dostaje telefon od Emily. Kobieta ma problemy i potrzebuje pomocy. Nazajutrz dziewczyna zostaje znaleziona martwa. Celem Brendana jest rozwikłanie zagadki, kto zabił jego byłą dziewczynę.

10. "13 grzechów" (2014)

Eliot zostaje wciągnięty w grę, która składa się z 13 zadań. Mężczyzna jest zadłużony, a wygraną jest duża suma pieniędzy. Po pierwszym zadaniu mężczyzna zaczyna zdawać sobie sprawę, że każdy krok zbliża go do piekła.

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.