Powstanie kolejna seria "Peaky Blinders"? Cillian Murphy zabrał głos

23.05.2023 14:29
Powstanie kolejna seria "Peaky Blinders"? Cillian Murphy zabrał głos Fot. Album Online/East News

Serial o gangu Peaky Blinders był jednym z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat. Jakiś czas temu dobiegł jednak końca, a na temat przyszłości serii wypowiedział się niedawno odtwórca głównej roli, Cillian Murphy.

Co dalej z Peaky Blinders? Cillian Murphy jest otwarty na propozycje

Ulubieniec Christophera Nolana i posiadacz jednych z najbardziej charakterystycznych oczu w Hollywood, Cillian Murphy pojawił się niedawno na ceremonii BAFTA, gdzie porozmawiał na temat swojej kariery - zwłaszcza w kontekście jego fenomenalnej roli Tommy'ego Shelby'ego w serialu "Peaky Blinders". 

Finałowy sezon popularnej produkcji został wyemitowany w 2022 roku, ale dowiedzieliśmy się, że w produkcji jest też film powiązany z serialem. Więcej projektów na razie nie ogłoszono, ale dziennikarze dopytywali się Murphy'ego, czy w ogóle chciałby powrócić do swojej roli i świata brytyjskiego gangu.

Jeśli są jeszcze jakieś historie do opowiedzenia, to wiecie, że ja tam będę.

Aktor dodał również, że niestety nie ma żadnych "nowych wieści", czy "ekscytujących informacji" na temat wspomnianego filmu. Powiedział jednak, że finał 6. sezonu "Peaky Blinders" nie był dla niego do końca satysfakcjonujący, bo pozostało mu w głowie pytanie: "jak to się dalej potoczy?".

To jest to pytanie... To jest to pytanie, które musimy sobie zadać, ale definitywnie chciałbym na nie odpowiedzieć.

Murphy na razie milczy na temat przyszłości "Peaky Blinders", ale na szczęście aktora niedługo będziemy mogli podziwiać w innym głośnym filmie. Mowa o "Oppenheimerze", nowym dziele wspomnianego Christophera Nolana. Cillian Murphy zagra w nim tytułową rolę amerykańskiego naukowca, który był szefem projektu Manhattan, pracującego nad stworzeniem bomby atomowej. 

Redakcja Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.