"Królowa Charlotta" - tak w nowym serialu ze świata "Bridgertonów" będzie wyglądała młoda Lady Danbury

02.01.2023 12:11
"Królowa Charlotta" - tak w nowym serialu ze świata "Bridgertonów" będzie wyglądała młoda Lady Danbury Fot. materiały prasowe/Netflix

Nowy rok, nowa Lady Danbury. Netflix postanowił rozpocząć 2023 z przytupem, udostępniając kolejne zdjęcie ze swojego nadchodzącego serialu "Królowa Charlotta". To przedstawia nam młodszą wersję wspomnianej arystokratki.

Królowa Charlotta - tak będzie wyglądała młodsza Lady Danbury

Netflix postanowił świętować rozpoczęcie 2023 roku, pokazując nam kolejne zdjęcie z serialu "Królowa Charlotta" ze świata "Bridgertonów". To przedstawia nam młodą Lady Danbury - w nią wcieli się Arsema Thomas.

Polecamy

Według oficjalnej informacji prasowej, która trafiła do niektórych portali, fotos pochodzi z 6. odcinka tej serii:

Natomiast jak czytamy w opisie postaci, ta Lady Danbury będzie nieco inna, niż kobieta, którą poznaliśmy w "Bridgertonach":

Będąca pod "pantoflem" swojego starszego męża Agatha korzysta z przybycia Charlotty, by znaleźć dla siebie nowe miejsce w społeczności. Dzięki jej wiedzy na temat podzielonej sceny politycznej i delikatności pożycia małżeńskiego, Agatha staje się przewodniczką dla nowej królowej. Sama zaczyna natomiast odnajdywać swój własny głos i siłę, za którą doceniamy Lady Danbury w "Bridgertonach".

Polecamy

Ten prequel z uniwersum Bridgertonów to opowieść o życiu królowej Charlotty, jej drodze do władzy oraz o małżeństwie z królem Jerzym, które zapoczątkowało piękną historię miłosną i zmiany społeczne. W rezultacie tych zmian powstał towarzyski światek regencji, w którym brylują bohaterowie "Bridgertonów".

Niestety, na razie konkretna data premiery produkcji nie jest znana. Wiemy, jedynie że "Queen Charlotte" zadebiutuje w 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.