Samuel L. Jackson znów jako Nick Fury. Znamy datę premiery serialu "Secret Invasion"

28.03.2023 11:24
Samuel L. Jackson znów jako Nick Fury. Znamy datę premiery serialu "Secret Invasion" Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Jeśli brakowało wam seriali Marvela, to już niedługo będziemy mieli okazję poznać kolejną opowieść ze świata MCU - Disney+ podzielił się bowiem datą premiery "Secret Invasion".

Secret Invasion - Disney+ zdradził datę premiery serialu

No nareszcie. Marvel nie lubi się dzielić datami premier swoich seriali, ale w końcu dowiedzieliśmy się, że nadchodząca produkcja "Secret Invasion" na Disney+ zadebiutuje już 21 czerwca 2023 roku.

Polecamy

Informacja została udostępniona na profilu serialu na Disney+. Oprócz tego otrzymaliśmy prosty opis fabuły serialu: 

W "Secret Invasion" powracają Samuel L. Jackson jako Nick Fury oraz Ben Mendelsohn jako Skrull Talos - bohaterowie poznali się już w "Kapitan Marvel". Serial ma nam pokazać grupę zmiennokształtnych Skrulli, którzy infiltrowali Ziemię od wielu lat.

Oprócz tego w serialu mają się pojawić: Emilia Clarke, Kingsley Ben-Adir, Killian Scott, Carmen Ejogo oraz Christopher McDonald. Thomas Bezucha oraz Ali Selim zostali natomiast reżyserami nadchodzącego serialu "Secret Invasion".

Polecamy

"Secret Invasion" było ogromnym wydarzeniem w komiksach - Kevin Feige stwierdził jednak w rozmowie z Comicbook.com, że nie powinniśmy spodziewać się takiej skali w nadchodzącym serialu. Szef Marvel Studios zdradził, że twórcy skupiają się na tym, by opowiedzieć trzymającą w napięciu historię, a nie upychać występy gościnne znanych bohaterów.

Nie oznacza to jednak, że nie pojawią się w nim znajome twarze - swoje występy gościnnie potwierdzili już m.in. Don Cheadle (który stwierdził, że produkcja ma być wstępem do jego serialu "Armor Wars"), a także Martin Freeman, który po wystąpieniach w obu częściach "Black Panthera" ponownie wcieli się w agenta Everetta Rossa.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.