"Sexify" powraca. Zobacz zwiastun 2. sezonu serialu Netfliksa [WIDEO]

Aleksandra Degórska
15.12.2022 17:06
Sexify na Netflix Fot. materiały prasowe Netflix

Już niebawem na platformie Netflix zadebiutują nowe odcinki "Sexify". Zobaczcie, jak prezentuje się trailer 2. sezonu.

Nadszedł czas na drugi sezon serialu "Sexify" od Netfliksa. Rok temu mogliśmy oglądać zmagania młodych Polek tworzących aplikację, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby rówieśników. W najnowszych odcinkach sytuacja się powtórzy, ale tym razem dziewczyny będą chciały stworzyć aplikację dla mężczyzn.

Polecamy

Netflix pokazał zwiastun 2. sezonu "Sexify" [WIDEO]

Natalia, Paulina i Monika nie zniechęcają się mimo porażki promocji "Sexify". Okazuje się, że dziewczyny mają poważne zadłużenie i żeby rozwiązać ten problem postanawiają stworzyć aplikację Sexify dla mężczyzn. To wiąże się z badaniem męskiej perspektywy na seks. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy zwiastun 2. sezonu serialu "Sexify".

Polecamy

Czy 2. sezon osiągnie tak spory sukces jak poprzedni? "Sexify" trafił do TOP 10 aż w 83 krajach, zaś w 20 krajach wskoczył na 1. miejsce. Nic zatem dziwnego, że postanowiono stworzyć kolejne odcinki z przygodami Natalii, Pauliny i Moniki.

"Sexify 2" na Netflix. Kiedy premiera?

Premiera 2. sezonu polskiego serialu już niebawem. Nowe odcinki będziemy mogli obejrzeć już 11 stycznia 2023. W serialu zagrali ponownie Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska, jak również wystąpili Jan Wieteska, Piotr Pacek, Cezary Pazura, Kamil Wodka, Sebastian Stankiewicz, Bartosz Gelner, Wojciech Solarz, Rafał Dziwisz oraz Magdalena Grąziowska.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.