"Sukcesja" powraca ze zwiastunem i datą premiery 4. sezonu. Co słychać u rodziny Royów?

27.01.2023 10:12
"Sukcesja" powraca ze zwiastunem i datą premiery 4. sezonu. Co słychać u rodziny Royów? Fot. materiały prasowe/HBO Max

Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat powraca ze swoim 4. sezonem - "Sukcesja" doczekała się zwiastuna oraz daty premiery nowych odcinków.

Sukcesja - data premiery i zwiastun 4. sezonu

"To jest szachownica, na której każdy ruch jest kluczowy" - popularny serial HBO "Sukcesja" wraca z czwartym sezonem, a telewizja podała datę premiery nowych odcinków, a także podzieliła się nowym zwiastunem.

Polecamy

Ten możecie zobaczyć poniżej:

Serial przedstawia nam historię rodziny Royów, czyli Logana Roya oraz czworga jego dorosłych dzieci, do których należy firma Waystar Royco – jedna z największych korporacji mediowych na świecie. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom losy i rozterki, z którymi muszą się zmierzyć członkowie tej wpływowej rodziny.

Polecamy

Teraz waży się ich przyszłość, bo starzejący się ojciec, będący także głową firmy, zaczyna wycofywać się z działalności. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę - między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

W obsadzie 4. sezonu powrócą oczywiście Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith-Cameron, Peter Friedman oraz David Rasche.

Premierowe odcinki 4. sezonu "Sukcesji" będzie można oglądać już od 27 marca 2023 roku w HBO Max.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.