Świat "Gwiezdnych wojen" również dla przedszkolaków. Zobaczcie zwiastun "Przygód młodych Jedi"

26.04.2023 13:08
Świat "Gwiezdnych wojen" również dla przedszkolaków. Zobaczcie zwiastun "Przygód młodych Jedi" Fot. materiały prasowe/Disney

"Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi" to pierwsza produkcja z uniwersum "Gwiezdnych wojen" kierowana do grupy odbiorców w wieku 3-7 lat. 

Przygody młodych Jedi - serial Star Wars dla najmłodszych

Przyjaźń, poczucie odpowiedzialności czy lojalność to tylko niektóre z wartości, jakie bohaterowie serii, a wraz z nimi najmłodsi widzowie, będą się uczyć od legendarnego Mistrza Yody.

Polecamy

Nowa seria przedstawia widzom młodych adeptów szkoły Jedi – Kaia, Lys i Nubsa, którzy przechodzą szkolenie prowadzone przez mistrza Yodę. Towarzyszy im przyjaciółka Nash, która jest pilotką statku "Karmazynowy Jastrząb". Bohaterowie wspólnymi siłami stawiają czoła napotkanym wyzwaniom, pamiętając o wszystkim, czego nauczyli się w szkole Jedi.

W każdym odcinku grupa przyjaciół pomaga napotkanym postaciom i przy okazji wyciąga z tych przygód ważne wnioski na przyszłość osadzone w wartościach jakimi są przyjaźń, praca zespołowa, odpowiedzialność, odwaga i nadzieja. Jak dodaje Disney:

25-odcinkowa seria, dzięki zaskakującej fabule oraz atrakcyjnej formie wizualnej, pozwoli odbiorcom przeżyć niesamowitą, pozytywną przygodę.

Polecamy

Kolejne pokolenia wychowywały się na wartościach płynących z filmów i seriali z tego uniwersum. Teraz seria "Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi" daje szansę również przedszkolakom
na pokochanie tego świata, a ich rodzicom pewność, że uniwersum, które sami dobrze znają, zostanie pokazane w sposób interesujący i dostosowany do ich wieku.

Serial "Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi" zadebiutuje już 4 maja 2023 roku na antenie Disney Junior o godzinie 8:00.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.