Tak będą wyglądali Joel i Ellie w serialu "The Last of Us". W produkcji powrócą też znajome twarze

10.06.2022 14:22
Tak będą wyglądali Joel i Ellie w serialu "The Last of Us". W produkcji powrócą też znajome twarze Fot. AP/Associated Press/East News

HBO pokazało pierwsze oficjalne zdjęcie z nadchodzącego serialu "The Last of Us" z Pedro Pascalem i Bellą Ramsey w rolach głównych. Dowiedzieliśmy się też, że w serialu pojawią się też Ashley Johnson i Troy Baker.

The Last of Us - oto pierwsze zdjęcie z serialu

9 czerwca 2022 roku podczas Summer Game Fest, Neil Druckmann, wiceprezes Naughty Dog i współtwórca, producent, scenarzysta i reżyser serialu HBO "The Last of Us", zaprezentował nowe zdjęcie z nadchodzącej produkcji z Pedro Pascalem jako Joelem i Bellą Ramsey jako Ellie.

Polecamy

Do Druckmanna na scenie dołączyli chwilę później Ashley Johnson i Troy Baker, którzy użyczyli głosu Ellie i Joelowi w grach wideo "The Last of Us" i "The Last od Us II". Johnson i Baker zdradzili, że pojawią się w serialu "The Last of Us", grając inne postacie niż te, którym użyczyli głosu w grach.

Johnson i Baker dołączają do wcześniej ogłoszonych członków obsady Belli Ramsey, Pedro Pascala, Gabriela Luny, Merle Dandridge, Nico Parkera, Murraya Bartletta, Nicka Offermana, Jeffreya Pierce’a i Anny Torv. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany kadr z serialu "The Last of Us":

The Last Of Us_zdjecie Fot. materiały prasowe/HBO
Polecamy

Serial będzie inspirowany grą wideo The Last of Us, opracowanej przez Naughty Dog. Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu Ellie, 14-letniej dziewczynki z opresyjnej strefy kwarantanny.

To, co zaczyna się jako szybka robota, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych, w której to wyprawie mogą polegać wyłącznie na sobie, by przetrwać.

Współtwórcami, producentami wykonawczymi, scenarzystami i reżyserami są Neil Druckmann i Craig Mazin. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Reżyserami serialu są Kantemir Balagov, Jasmila Žbanić, Ali Abbasi, Peter Hoar, Jeremy Webb i Liza Johnson. 

Na razie data premiery "The Last of Us" nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.