"The Mandalorian" - nareszcie poznaliśmy datę premiery 3. sezonu popularnego serialu Star Wars

02.12.2022 14:34
"The Mandalorian" - nareszcie poznaliśmy datę premiery 3. sezonu popularnego serialu Star Wars Fot. materiały prasowe/Disney+

Disney w końcu postanowił podzielić się datą premiery wyczekiwanego 3. sezonu "The Mandalorian". Kiedy zobaczymy nowe przygody Mando i Grogu?

The Mandalorian - kiedy premiera 3. sezonu?

"This is the Way" - nareszcie poznaliśmy datę premiery 3. sezonu popularnego serialu ze świata Star Wars. Mowa oczywiście o "The Mandalorian", który opowiada nam o przygodach łowcy nagród Dina Djarina i jego przyszywanego syna/utalentowanego pomocnika imieniem Grogu.

Polecamy

Jak pewnie pamiętacie, duet przez moment był rozłączony, kiedy to Luke Skywalker zabrał Baby Yodę w celu wychowania go na rycerza Jedi.

Jednak w wyniku wydarzeń przedstawionych w "Księdze Boby Fetta", Mando i Grogu spotkali się ponownie, pomogli tytułowemu bohaterowi, a następnie wyruszyli w poszukiwaniu kolejnych zleceń oraz przygód. Teraz nareszcie wiemy, kiedy je zobaczymy - 1. odcinek 3. sezonu "The Mandalorian" zadebiutuje na Disney+ już 1 marca 2023 roku:

Jakiś czas temu w sieci pojawił się zwiastun 3. sezonu "The Mandalorian" - wiemy, że Moff Gideon został zatrzymany, a Mando może mieć na pieńku z "prawowitą" władczyni Mandalore'a, Bo-Katan Kryze. Ten konflikt będzie ważnym wątkiem kolejnych epizodów - a przynajmniej tak sugeruje zapowiedź, w której Din i Grogu odwiedzają nawet stolicę imperium Mandalorianów.

Polecamy

Z drugiej strony, showrunner i scenarzysta Jon Favreau stwierdził zaś, że 3. sezon może przypominać bardziej 1. odsłonę i pokaże nam Mando wykonującego swoją pracę łowcy nagród z pomocą Grogu, zmniejszając nieco skalę konfliktu.

W głównych rolach "The Mandalorian" mają powrócić Pedro Pascal, Carl Weathers i Giancarlo Esposito, a także Katie Sackhoff, która pojawi się ponownie jako Bo-Katan Kryze. Według Deadline w nowych odcinkach pojawi się również Temuera Morrison/Boba Fett. Kolejny sezon serialu zacznie się pojawiać na Disney+ już 1 marca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.