"The Walking Dead: Dead City" - zobaczcie zwiastun kolejnego serialu o zombiakach

27.02.2023 14:35
"The Walking Dead: Dead City" - zobaczcie zwiastun kolejnego serialu o zombiakach Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER/East News

Chociaż serial "The Walking Dead" dobiegł końca, to za światem wykreowanym przez Roberta Kirkmana nie będziemy musieli długo tęsknić - w produkcji nadal jest "Fear of the Walking Dead", a niedługo zadebiutuje też spin-off "Dead City" z Maggie i Neganem w rolach głównych. 

The Walking Dead: Dead City - zobaczcie kolejny zwiastun produkcji

Chociaż w nadchodzącym serialu "Dead City" Negan (Jeffrey Dean Morgan) jest poszukiwany przez mieszkańców Nowego Jorku, to Maggie (Lauren Cohan) jest zmuszona ponownie zawiązać z nim sojusz, kiedy jej syn zostaje porwany. Mało tego - Negan zdaje się być "kluczem" do rozwiązania całej sytuacji.

Polecamy

Tak pokrótce możemy opisać to, co znajdziecie w krótkim zwiastunie nadchodzącego spin-offu "The Walking Dead", w którym główne role zagrają doskonale znani z oryginalnego serialu Morgan i Cohan:

Jak natomiast czytamy w oficjalnym opisie serialu przygotowanym przez AMC:

Od naszego ostatniego spotkania z Maggie i Neganem minęły lata, ale duet ponownie musi połączyć siły, by zrealizować niebezpieczną misję. Razem wyruszą na wyspę Manhattan, która została odcięta od świata po rozpoczęciu apokalipsy, tworząc swoje własne społeczeństwo. Razem spotkają Nowojorczyków, uciekną przed stróżami prawa, a także odnajdą znanego seryjnego zabójcę. Po drodze okaże się jednak, że ich wspólna przeszłość może być tak samo niebezpieczna, jak ich wspólna teraźniejszość.

Polecamy

Całość rozgrywa się oczywiście kilka lat po wydarzeniach z finału "The Walking Dead", a serial będzie drugim oficjalnym spin-offem, który zobaczymy w telewizji. Natomiast niedługo po "Dead City" mamy zobaczyć "The Walking Dead: Daryl Dixon" z Normanem Reedusem w roli głównej.

Premiera "Dead City" planowana jest na czerwiec 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.