"The Crown" wywoła aferę scenami z wypadku księżnej Diany? Doniesienia z planu mocno to sugerują

21.03.2023 16:20
"The Crown" wywoła aferę scenami z wypadku księżnej Diany? Doniesienia z planu mocno to sugerują Fot. materiały prasowe/Netflix

"Dokładny moment wypadku nie zostanie pokazany w naszym serialu" - takie oświadczenie wystosowali jakiś czas temu twórcy "The Crown" w brytyjskich mediach.

The Crown - twórcy jednak pokażą wypadek księżnej Diany?

Netflix pracuje obecnie nad 6. sezonem popularnego serialu "The Crown" i firma opublikowała jakiś czas temu oświadczenie dotyczące nowych odcinków show. Twórcy poinformowali w nim, że nie zamierzają odtworzyć w swoim dziele wypadku księżnej Diany. 

Z informacji przekazanych Deadline, twórcy nie zamierzają pokazać samego wypadku, ale zaprezentują za to wszystkie okoliczności przed i po incydencie:

Pokażemy wcześniejsze rzeczy: jak samochód opuszcza The Ritz po północy, jak gonią go paparazzi i potem rozmowy brytyjskiego ambasadora we Francji z ministerstwem spraw zagranicznych i medialną burzę, która miała miejsce rano.

Zdjęcia do 6. serii produkcji o brytyjskiej rodzinie królewskiej ruszyły jesienią 2022 roku. W najnowszym sezonie skupiono się na późnych latach 90. i początku XXI wieku. Brytyjska prasa już kilka miesięcy temu publikowała zdjęcia z planu, gdzie ekipa kręciła scenę pościgu paparazzi za mercedesem. Teraz wyszło na jaw, że twórcy przygotowali dwie bardzo wierne repliki skasowanej limuzyny.

Niedawno Daily Mail porozmawiał z osobą, która podobno widziała replikę skasowanego mercedesa księżnej Diany. Zdaniem informatora tabloidu nadmierna dbałość o szczegóły może być powodem afery.

Myślę, że wielu ludzi uzna to za chore, że zadbali o takie szczegóły, aby odtworzyć uszkodzenia rozbitego samochodu. Uważam, że spowoduje to wiele zmartwień w rodzinie królewskiej. Gdyby to była jakakolwiek inna rodzina, nie jestem pewien, czy by to zrobili.

Tak jak wspomnieli twórcy wyżej, serial ma nam pokazać "medialną burzę, która miała miejsce rano". Zdjęcia wraku definitywnie będą najprawdopodobniej ważną częścią tych fragmentów. Na nowe odcinki jednak jeszcze sporo poczekamy, a 6. sezon "The Crown" na razie nie ma daty premiery.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.