Walter White jak gwiazda OnlyFans - majtki bohatera "Breaking White" trafiły do sprzedaży

14.02.2023 13:30
Walter White jak gwiazda OnlyFans - majtki bohatera "Breaking White" trafiły do sprzedaży Fot. AMC/Courtesy Everett Collection/East News

"Breaking Bad" to jeden z najlepszych seriali w historii, który miał mnóstwo ikonicznych scen - w jednej z nich półnagi Walter White wybiega z przyczepy, gdzie gotował z Jessiem metę. 

Majtki Waltera White'a z Breaking Bad trafiły na sprzedaż

Scena z końcówki odcinka pilotażowego jest absolutnym klasykiem, a teraz najbardziej oddani fani będą mogli sobie kupić białe majtki, które bohater miał na sobie - wszystko za sprawą aukcji zorganizowanej przez sklep Propstore.

Polecamy

Internetowa aukcja potrwa od 13 do 28 lutego 2023 roku, a w sprzedaży będą gadżety i rekwizyty z ponad 1000 planów filmowych i serialowych - w tym bielizna stosowana przez Waltera White'a przez 5 sezonów "Breaking Bad". Z informacji wynika, że majtki są "dekoracyjne" i były stosowane w scenach z szafą.

W tym momencie majtki zostały wystawione za 1400 dolarów, ale sklep przewiduje, że może za nie wziąć nawet 5 tysięcy dolarów. Tak jak wspomnieliśmy, aukcja potrwa do 28 lutego 2023 roku. 

Polecamy

Bryan Cranston i Aaron Paul powrócili niedawno do swoich ikonicznych ról na potrzeby... reklamy chipsów PopCorners. Panowie zagrali Pinkmana i Heisenberga, który zamiast robienia mety, zajmują się tworzeniem słonych przekąsek:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.