"Wednesday" to tylko początek? Netflix zrobi całe filmowe uniwersum o Addamsach

20.12.2022 12:24
"Wednesday" to tylko początek? Netflix zrobi całe filmowe uniwersum o Addamsach Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix stanie się nowym domem dla "Rodziny Addamsów"? Według najnowszych informacji serial "Wednesday" to jedynie początek spin-offów serii.

Wednesday zaledwie początkiem uniwersum produkcji o Addamsach?

Ogromny sukces serialu "Wednesday" sprawił, że szefowie Netflix nie tylko myślą o kontynuacji, ale również całym serialowym uniwersum opartym na spin-offach "Rodziny Addamsów" - tak przynajmniej twierdzą insiderzy z portalu Vulture.

Polecamy

Jak nietrudno zauważyć, ostatnie kilka lat należy do filmowych i telewizyjnych uniwersów. Największe powodzenie w tej materii odniosły produkcje Marvela, a jako, że Hollywood lubi się inspirować sukcesami swoich kolegów z branży, to swoich sił próbowało już DC, Monsterverse od Legendary, świat Star Wars, a także Dark Universe od Universal. Żaden z nich nie odniósł jednak sukcesu MCU.

Główny scenarzysta serialu "Wednesday" Peter Friedlander zasugerował w ostatnim wywiadzie z Vulture, że podobny los może czekać "Rodzinę Addamsów". Niezwykła popularność serialu Netflixa sprawiła bowiem, że twórcy poważnie myślą o osobnych tytułach, w których widzowie śledziliby losy pozostałych członków niekonwencjonalnej rodziny straszydeł.

Polecamy

Friedlander został zapytany wprost, czy w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych spin-offów "Rodziny Addamsów" od platformy Netflix. Odpowiedział tajemniczo:

Chciałbym zdradzić więcej. 

Scenarzysta dodał jednak, że jest optymistycznie nastawiony do przyszłości Addamsów na Netflix.

Biorąc pod uwagę bogactwo barwnych postaci związanych z "Rodziną Addamsów" i przede wszystkim sukces "Wednesday", to Netflix raczej definitywnie zamówi kolejne produkcje związane z pokręconą familią.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.