Zaskakująco dobry serial "Superman i Lois" ze zwiastunem 3. sezonu. Rodzina Kentów się powiększy

16.01.2023 16:19
Zaskakująco dobry serial "Superman i Lois" ze zwiastunem 3. sezonu. Rodzina Kentów się powiększy Fot. materiały prasowe/CW/HBO Max

Serial "Superman & Lois" to jedno z największych zaskoczeń telewizyjnego świata DC Comics. Spin-off "Arrowverse" doczekał się 2 ciepło przyjętych sezonów, a już za kilka miesięcy zadebiutuje kolejny. Zobaczcie jego zwiastun.

Superman i Lois - zobaczcie zwiastun 3. sezonu serialu

Życie Supermana w telewizji i kinie było na przestrzeni lat dość dobrze udokumentowane - jego origin story i pierwsze przygody w "Człowieku ze stali" i oryginalnym "Supermanie", szczyt mocy w "Supermanie 2" i "3" oraz "Batman v Superman", śmierć i zmartwychwstanie ("BvS", "Liga Sprawiedliwości"), a nawet czasy nastoletnie i wczesną dorosłość w "Tajemnicach Smallville". 

Polecamy

Jest jednak pewien okres życia Człowieka Jutra, który nie był tak szeroko eksplorowany w jego dotychczasowych przygodach poza komiksami - tutaj pojawił się serial "Superman i Lois", w którym tytułowy duet jest szczęśliwym małżeństwem z dwójką nastoletnich synów, Jordanem i Jonathanem.

Całość całkiem nieźle przedstawia trudy bycia normalną rodziną w momencie, kiedy połowa członków ma supermoce. Oprócz tego serial ma ogromne serducho, naprawdę przyjemną chemię między głównymi bohaterami i dobre dialogi, co wyróżnia go na tle innych tworów od marki CW (tutaj wyjątkami są oczywiście pierwsze sezony "Arrow" i "Flasha").

W sieci pojawił się 3. sezon "Supermana i Lois", w którym dostajemy bombę - Lois może być znowu w ciąży. Chociaż moment powinien być szczęśliwy, to Kentowie na takich nie wyglądają. Ich życiu ponownie zaczyna grozić niebezpieczeństwo, więc tym razem stawka jest wyższa, niż wcześniej:

Polecamy

Trzeci sezon oprócz tego ma zabrać nas ponownie do Smallville, gdzie Clark i Lois pracują teraz dla lokalnej gazety, prowadząc spokojne życie na wsi. Niestety ta sielanka nie trwa długo, kiedy nowe śledztwo wprowadza ich na drogę nowego złoczyńcy. Pewnego dnia Lois znika i chociaż Superman byłby w stanie poruszyć niebo i ziemię (i to pewnie dosłownie) dla swojej rodziny, w tym przypadku może to nie wystarczyć...

Kolorowo nie jest również w życiu ich synów, Jordana i Jonathana. Ten pierwszy zaczyna rozumieć, dlaczego jego ojciec tak bardzo stara się ukrywać swoje supermoce, ten drugi szuka natomiast dla siebie miejsca dla ziemi poza boiskiem do futbolu. Również dziadek Samuel Lane musi wrócić z emerytury, popadając w konflikt ze swoim własnym wnukiem, Jordanem. 

Krótko mówiąc, w rodzinie Kentów nadal cały czas coś się będzie działo. Na własne oczy będziemy mogli to sprawdzić już w marcu 2023 roku, kiedy to 3. sezon "Supermana i Lois" powinien się pojawić na polskim HBO Max.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.