Zdjęcia do prequela "Gry o Tron" realizowane w nowym miejscu. Gdzie ekipa nakręci kolejne sceny?

Karolina Woźniak
05.07.2019 13:39
Gra o Tron prequel |undefined Fot. . kadr z wideo The Game of Thrones Prequel: Everything We Know So Far

Wszyscy fani z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje dotyczące prequela "Gry o Tron". Zdjęcia do prequela rozpoczęły się już w 2019 roku. 

Fanów "Gry o Tron" z pewnością ucieszy informacja, że dalsza ekipa nie przestaje kręcić prequela. Twócy znaleźli nową lokalizację, w której nagrają kolejne fragmenty serii. Poznaliśmy także wstępną nazwę najnowszego dzieła. "Bloodmoon" to roboczy tytuł, który nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. 

Zdjęcia do prequela "Gry o Tron" - nowa lokalizacja 

Okazuje się, że twórcy przenoszą się teraz do... Włoch. Jak podaje "IlMessaggero", ekipa spędzi trochę czasu w całkowicie nowej lokalizacji. Mowa o Gaeta Grotta del Turco. 10 lipca 2019 roku zakończą się zdjęcia w Irlandii Północnej, a kolejnym przystankiem mają być właśnie Włochy. 

Przeczytaj także

Jak donosi portal The Sun, prace nad spin-offem rozpoczęto w Belfaście, zaś część zdjęć kręcona będzie również na Wyspach Kanaryjskich. Pogłoski mówią, że premiera prequela "Gry o Tron" będzie miała miejsce w pierwszej połowie 2020 roku. 

Zobacz także: Spin-off "Gry o tron": zdjęcie z planu potwierdza, że serial rozegra się w prehistorycznych czasach

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.