Zobaczcie zwiastun nowego serialu ze świata "The Walking Dead". O czym będzie "Dead City"?

23.11.2022 15:19
Zobaczcie zwiastun nowego serialu ze świata "The Walking Dead". O czym będzie "Dead City"? Fot. materiały prasowe/AMC

Świat "The Walking Dead" wciąż się powiększa. Twórcy zapowiedzieli jakiś czas temu serial "Isle of the Dead" z Lauren Cohan i Jeffreyem Deanem Morganem w rolach głównych. Teraz pokazali nowy zwiastun i tytuł produkcji.

Dead City - oto zapowiedź nowego serialu ze świata TWD

"Dead City" to nadchodzący 6-odcinkowy serial, który zadebiutuje na AMC i AMC+ już w 2023 roku. Producentem jest oczywiście zarządzający telewizyjną marką "The Walking Dead" Scott Gimple, natomiast showrunnerem projektu został Eli Jorne, który pisał już scenariusze do oryginalnego serialu, a także produkcji "Heels" dla STARZ.

Polecamy

Jorne również będzie producentem wykonawczym serialu, wraz z Lauren Cohen i Jeffreyem Deanem Morganem.

"Dead City" Maggie i Negan trafią do zniszczonego Manhattanu, który został kompletnie odcięty od stałego lądu. Terytorium jest przepełnione zombie, ale też ocalałymi, którzy zrobili z Nowego Jorku swoje nowe miasto, które jest pełne anarchii, niebezpieczeństwa, piękna i terroru.

Tak prezentuje się zapowiedź produkcji:

Polecamy

W serialu pojawią się m.in. Gaius Charles jako Perlie Armstrong, Karina Ortiz jako Amaia, Mahina Napoleon jako Ginny, Jonathan Higginbotham jako Tommaso, Trey Santiago-Hudson jako Jano oraz Zeljko Ivanek jako "The Croat." 

Przypominamy, że w przyszłym roku otrzymamy również serial "Daryl & Carol" z Normanem Reedusem i Melissą McBride w rolach głównych. "Dead City" ma zadebiutować w kwietniu 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.