Zobaczcie zwiastun nowego serialu ze świata "The Walking Dead". O czym będzie "Dead City"?

23.11.2022 15:19
Zobaczcie zwiastun nowego serialu ze świata "The Walking Dead". O czym będzie "Dead City"? Fot. materiały prasowe/AMC

Świat "The Walking Dead" wciąż się powiększa. Twórcy zapowiedzieli jakiś czas temu serial "Isle of the Dead" z Lauren Cohan i Jeffreyem Deanem Morganem w rolach głównych. Teraz pokazali nowy zwiastun i tytuł produkcji.

Dead City - oto zapowiedź nowego serialu ze świata TWD

"Dead City" to nadchodzący 6-odcinkowy serial, który zadebiutuje na AMC i AMC+ już w 2023 roku. Producentem jest oczywiście zarządzający telewizyjną marką "The Walking Dead" Scott Gimple, natomiast showrunnerem projektu został Eli Jorne, który pisał już scenariusze do oryginalnego serialu, a także produkcji "Heels" dla STARZ.

Polecamy

Jorne również będzie producentem wykonawczym serialu, wraz z Lauren Cohen i Jeffreyem Deanem Morganem.

"Dead City" Maggie i Negan trafią do zniszczonego Manhattanu, który został kompletnie odcięty od stałego lądu. Terytorium jest przepełnione zombie, ale też ocalałymi, którzy zrobili z Nowego Jorku swoje nowe miasto, które jest pełne anarchii, niebezpieczeństwa, piękna i terroru.

Tak prezentuje się zapowiedź produkcji:

Polecamy

W serialu pojawią się m.in. Gaius Charles jako Perlie Armstrong, Karina Ortiz jako Amaia, Mahina Napoleon jako Ginny, Jonathan Higginbotham jako Tommaso, Trey Santiago-Hudson jako Jano oraz Zeljko Ivanek jako "The Croat." 

Przypominamy, że w przyszłym roku otrzymamy również serial "Daryl & Carol" z Normanem Reedusem i Melissą McBride w rolach głównych. "Dead City" ma zadebiutować w kwietniu 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.