Aktor z „Aladyna” dołączył do obsady „Spider-Man: Far from Home”. Czy wcieli się w jednego z pierwszych przeciwników superbohatera?

Sergiusz Kurczuk
18.07.2018 10:31
Spider-Man i Numar Acar|undefined Fot. kadr z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów/ Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock/East News

Wygląda na to, że filmowy Spider-Man niebawem zmierzy się z grupą Sinister Six. Do obsady filmu „Spider-Man: Far from Home” dołączył aktor, który prawdopodobnie wcieli się w kolejnego złoczyńcę.

Film „Spider-Man: Homecoming” kończy się spotkaniem dwóch czarnych charakterów, które planują zemstę na pajęczym bohaterze. To przestępca o pseudonimie Scorpion i główny przeciwnik Spideya - Vulture. Ten fragment sprawił, że fani filmów Marvel Studios zaczęli snuć domysły na temat czarnych charakterów w sequelu. Przewidywania, że Spider-Man zmierzy się z Sinister Six, zaczynają się potwierdzać. Na początku czerwca 2018 roku informowaliśmy, że Jake Gyllenhaal prawdopodobnie zagra jednego z klasycznych wrogów Scianołaza - Mysterio. Do obsady filmu Jona Watta dołączył kolejny aktor. W kogo wcieli się Numar Acar?

„Spider-Man: Far from Home” - Chameleon będzie kolejnym przeciwnikiem Spider-Mana?

Według doniesień portalu Deadline Acar wcieli się w tajemniczą postać o imieniu Dimitri. Każdy fan komiksowego Spider-Mana wie, że Dimitri to prawdziwe imię jednego z pierwszych superzłoczyńców, z którymi zmierzył się pajęczy heros. Dimitri Smerdyakov znany lepiej jako Chameleon, zadebiutował w 1. numerze komiksu „The Amazing Spider-Man” z 1963 roku. Złoczyńca, podobnie jak zwierzę, od którego pochodzi jego pseudonim, posiada niezwykłe umiejętności adaptacyjne. Potrafi idealnie naśladować dowolną postać. Początkowo posługiwał się charakteryzacją, ale z czasem zażył serum, które spowodowało, że stał się zmiennokształtny. Komiksowy Chameleon jest przybranym bratem Kravena, który należał do oryginalnego składu Sinister Six (wraz z Vulturem, Mysterio, Sandmanem, Electro i Doctorem Octopusem). Sam Smerdyakov również dołączył do jednego z wcieleń grupy. 

27 Fot. foto: okładka komiksu Spider-Man/Deadpool vol. 1 #27

Numar Acar zagra nie tylko w kontynuacji przygód Petera Parkera Wcieli się również w postać Hakima w nadchodzącej aktorskiej wersji disnejowskiego „Aladyna”. Czy zostanie kolejnym klasycznym wrogiem Spider-Mana? Wiele wskazuje na to, że Dimitri rzeczywiście będzie Chameleonem. Jego zdolności pasują do szpiegowskiej intrygi, która ma się przewijać „Spider-Man: Far from Home”. W filmie ma się pojawić tajemnicza agentka europejskiego pochodzenia, która prawdopodobnie jest Jessicą Drew (Spider-Woman)

Kto jeszcze dołączy do filmowej grupy Sinister Six? Przekonamy się niebawem. Film „Spider-Man: Far from Home” trafi do polskich kin 5 lipca 2019 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.