Aktor z „Gotham” chce zagrać Carnage'a w filmie „Venom”

Robert Skowronski
29.06.2017 11:18
Aktor z „Gotham” chce zagrać Carnage'a w filmie „Venom” Fot. kadr z filmu; materiały prasowe

Czy marzenie Camerona Monaghana się ziści? Przekonamy się o tym, ale aktor z pewnością pasowałby do roli Cletusa Kassidy'ego.

Wiemy, że w obsadzie powstającego filmu o Venomie w tytułowej roli zjawi się Tom Hardy. Według tego co powiedział Tom Rothman z Sony, to właśnie to studio realizuje projekt, na ekranie ma się także zjawić inny z komiksowych symbiontów, Carnage. Kto miałby go zagrać? W tej kwestii nie zostały jeszcze podjęte żadne decyzje, ale pojawiła się pewna sugestia, która brzmi nad wyraz obiecująco.

Cameron Monaghan fanom adaptacji historii obrazkowych na dużym i małym ekranie znany jest przede wszystkim z roli w serialu „Gotham”, gdzie wciela się w Jerome'a (kto wie, być może w pewnym momencie okaże się on Jokerem?). Czy z serialu bazującego na dorobku DC trafi do filmu z postaciami Marvela? Taką przynajmniej ma nadzieję. Zobaczcie wymianę zdań między nim a fanką:

Chcę zobaczyć Camerona Monaghana jako Carnage'a w filmie „Venom”. Widzieliście go w roli Jerome'a w „Gotham”. Perfekcyjny materiał na Cletusa Kassidy'ego.Jako dzieciak miałem taka zabawkę. To zdecydowanie byłoby spełnienie marzeń.

Monaghan nie jest wielkim nazwiskiem w świecie kina, ale do opisywanej roli ma wszelkie predyspozycje - zbliżony wygląd, a także umiejętność oddania szaleństwa na ekranie:

„Venom” ma zadebiutować na ekranach 5 października 2018 roku, a za kamerą stanie Ruben Fleischer odpowiedzialny za „Zombieland” i serial „Santa Clarita Diet”. Plan zdjęciowy ruszy jesienią 2017. Scott Rosenberg i Jeff Pinkner napisali scenariusz do „Venoma”, wcześniej z tym zadaniem mierzył się Dante Harper („Na skraju jutra”, „World War Z”). Producentami zostali Avi Arad, Matt Tolmach i Amy Pascal. Sony ma także w planach ściągnięcie Toma Hollanda do swoich spin-offów, gdzie także wcieliłby się w Człowieka Pająka. W planach są jeszcze filmy poświęcone postaciom Mysterio i Kravena.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.